Kerámiák Tételek száma: 165
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3395578
12120
522
Art-ceramics
Kirschner 90 jelzéssel kerámia hordó asztaldísz, tűzhibával, m: 11 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
3395114
12121
522
Art-ceramics
Hévizi emlék szecessziós váza, kis kopással, m: 12,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
3394966
12122
522
Art-ceramics
Lázi János (1912-1980): Hódmezővásárhelyi váza. Sérült, jelzett, m: 14 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
3394893
12123
522
Art-ceramics
Mihály Béla korsó. Jelzett, hibátlan, m: 14 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
3382714
12124
522
3200
Art-ceramics
Német retro váza, kovácsolt vas szerelékkel, m: 14 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
3386060
12125
522
Art-ceramics
Szliács fürdő (Sliac kupele, SK) mázas fajansz bögre kakas figurával. ca 1900 7 cm kis mázhibákkal még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
3379728
12126
522
Art-ceramics
Rerto kerámia váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, 25 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
3384828
12127
522
500
Art-ceramics
cca 1970 Hojer Pottemageri dán iparművész modern mázas kerámia talpas pohár szett, jelzett, hibátlan, 6 darab, m: 12 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
600 Ft
600 700 800
3373127
12128
522
Art-ceramics
2 darab kerámia váza, közte zsűrizett és gorzafalvi köcsög m: 21 cm alatt még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
3364520
12129
522
Art-ceramics
Ay 85 jelzéssel iparművész kerámia váza. Mázas, kézzel festett, hibátlan 19 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
3362185
12130
522
Art-ceramics
Mázas kerámia kancsó.jelzett, hibátlan 20 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
3361852
12131
522
Art-ceramics
Újpál György: Lány virágcsokorral. Engóbozott kerámia, jelzett, kopott, m: 17 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-igLicitálás vége: január 22. 19:00
Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től
Események