1968. "A Könnyűipar Kiváló Dolgozója" zománcozott fém kitüntető jelvény, miniatűrrel és igazolvánnyal, eredeti tokban + 1971. "A Könnyűipar Kiváló Dolgozója" zománcozott fém kitüntető jelvény, miniatűrrel és igazolvánnyal, eredeti tokban + 3db érme/érem dobozban T:AU-VF
20db-os vegyes magyar és külföldi emlékérem, zseton, sportérem, jelvény tétel, közte "Emlék Mára Gyűd" Al vallási érem, "Szt. György érem" fém emlékérem (24mm) + Fülöp Zoltán (1951-) 1986. "175 éve született Doborjánban Liszt Ferenc - 100 éve nyugszik a Bayreuthi temetőben" Al emlékérem (32mm) T:vegyes
9db-os vegyes magyar és külföldi fémpénz, emlékérem, kitüntetés tétel 1941. "Délvidéki Emlékérem" cink emlékérem mellszalag és fül nélkül. Szign.: BERÁN L. T:vegyes 9pcs of mixed coins, commemorative medallions, decorations, with Hungary 1941. "Commemorative Medal for the Return of Southern Hungary" zinc medal without ribbon and ear. Sign.:BERÁN L. C:mixed
Fritz Mihály (1947-) 1991. "II. János Pál Pápa Szombathelyen 1991. Augusztus 16-20" bronz emlékérem (42,5mm) + Lengyelország 1982. "II. János Pál Pápa / Jasna Góra-i kolostor 600 éves 1382-1982" kétoldalas fém emlékérem (35mm) + DN "II. János Pál Pápa" kétoldalas fém emlékérem (35mm) T:AU,VF, patina
Vegyes, 20db-os magyar és külföldi bankjegytétel, benne: Törökország, Omán, Románia, Indonézia, Uganda, Kirgizisztán, Bosznia-Hercegovina, Szlovénia, Irak T:AU-VG Mixed, 20pcs Hungarian and foreign banknote lot, within: Turkey, Oman, Romania, Indonesia, Uganda, Kyrgyzstan, Bosnia and Hercegovina, Slovenia, Iraq C:AU-VG