Sportdíjak és sport emlékérmek

Tételek száma: 90

Vegyes, 8db-os külföldi emlékérem / díjérem tétel, mindegyik füllel T:XF,VF Mixed, 8pcs foreign commemorative medallion / award medal lot, all with ear C:XF,VF
33132.

Vegyes, 8db-os külföldi emlékérem / díjérem tétel, mindegyik füllel T:XF,VF
Mixed, 8pcs foreign commemorative medallion / award medal lot, all with ear C:XF,VF

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Vegyes 7xklf fém sakk jelvény, közte zománcozott darabok T:AU-VF
33133.

Licitálható
Kikiáltási ár:
800 Ft
Minimális ajánlat:
800 Ft
800 900 1 000
DN "Sportlövészet" kétoldalas, aranyozott fém díjérem füllel (44mm) T:XF,VF, enyhe aranyozás kopás
33134.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
DN (1980 k.) "Aranyjelvényesek az Olimpiára / A KISZ Központi Bizottsága" kétoldalas bronz emlékérem, "2062" számozással (70mm) + 1973. "Szövetkezeti Jubileumi Sportversenyek 1948-1973" egyoldalas bronz emlékérem (45mm) T:XF,VF, patina
33135.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
DN (1980 k.) "Aranyjelvényesek az Olimpiára / A KISZ Központi Bizottsága" kétoldalas bronz emlékérem, "2145" számozással (70mm) T:XF, patina, karc
33136.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
DN (~1960) "Testnevelés és Sport Kiváló Dolgozója" aranyozott, zománcozott fém jelvény (17x22mm) T:XF,VF, aranyozás lekopott
33137.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:00

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

  Események