Sportdíjak és sport emlékérmek Tételek száma: 90
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3448499
33132
522
Sports awards and sports commemorative medals
Numizmatika
Vegyes, 8db-os külföldi emlékérem / díjérem tétel, mindegyik füllel T:XF,VF Mixed, 8pcs foreign commemorative medallion / award medal lot, all with ear C:XF,VF még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3324404
33133
522
Numizmatika
Vegyes 7xklf fém sakk jelvény, közte zománcozott darabok T:AU-VF még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
800 Ft
800 900 1 000
3444209
33134
522
Numizmatika
DN "Sportlövészet" kétoldalas, aranyozott fém díjérem füllel (44mm) T:XF,VF, enyhe aranyozás kopás még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3444237
33135
522
Numizmatika
DN (1980 k.) "Aranyjelvényesek az Olimpiára / A KISZ Központi Bizottsága " kétoldalas bronz emlékérem, "2062" számozással (70mm) + 1973. "Szövetkezeti Jubileumi Sportversenyek 1948-1973 " egyoldalas bronz emlékérem (45mm) T:XF,VF, patina még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
3445351
33136
522
Numizmatika
DN (1980 k.) "Aranyjelvényesek az Olimpiára / A KISZ Központi Bizottsága " kétoldalas bronz emlékérem, "2145" számozással (70mm) T:XF, patina, karc még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3418444
33137
522
Numizmatika
DN (~1960) "Testnevelés és Sport Kiváló Dolgozója " aranyozott, zománcozott fém jelvény (17x22mm) T:XF,VF, aranyozás lekopott még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-igLicitálás vége: január 22. 19:00
Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től
Események