Sportdíjak és sport emlékérmek

Tételek száma: 90

1988. "Kiváló Ifjúsági Sportoló - Úszás - Az ÁISH Elnökétől" egyoldalas, kihajtható bronz plakett névre szóló gravírozással. Szign.: Várhelyi György (83x112mm, kinyitva 83x170mm) T:AU
33084.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
1989. "20 éves az MNB és az ONB sportkapcsolata / 20 Jahre Sportfreundschaft der OENB und MNB" jelzett Ag emlékérem dísztokban (27,75g/0.900/37mm) T:UNC (eredetileg PP) patina
33085.

Licitálható
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
Minimális ajánlat:
13 000 Ft
13 000 15 000 18 000
1989. "Men's and Women's European Championship 1989" egyoldalas, öntött bronz, vitorlázó sport emlékplakett (67x84mm) T:AU,XF ph.
33086.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
1989. "Sportegyesületek Országos Szövetsége - Emlékérem" egyoldalas, bronz emlékérem, hátlapon gravírozva (69mm) T:XF
33087.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
1991. "III. Junior Női Öttusa Világbajnokság - Győr 1991. július 3-9." egyoldalas bronz emlékérem (92mm) T:AU patina
33088.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
1993. "Népstadion és intézményei - 1953-1993 40 év" kétoldalas bronz emlékérem T:AU,XF ph.
33089.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
1998. "Magyar Atlétikai Szövetség / Magyar Köztársaság Atlétikai Bajnoksága - Ifj. Ügyességi CSB." kétoldalas bronzpatinázott fém díjérem füllel (46mm) T:XF
33090.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
2004. "6. Női Kézilabda Európa Bajnokság" kétoldalas, ezüstpatinázott bronz emlékérem eredeti velúr tarisznyában (60mm) T:AU
33091.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
Berán Lajos (1882-1943) 1930. "Magyar Evezős Szövetség", "Hősök díja Nyolcas Budapest 1930. VI. 28." gravírozással, Ag díjérem (45,90g/0.800/51mm) T:AU,XF patina / Hungary 1930. "Hungarian Rowing Club" Ag award medallion with engraving on the back side. Sign.: Lajos Berán (45,90g/0.800/51mm) C:AU,XF patina HP 1412.
33092.

Berán Lajos (1882-1943) 1930. "Magyar Evezős Szövetség", "Hősök díja Nyolcas Budapest 1930. VI. 28." gravírozással, Ag díjérem (45,90g/0.800/51mm) T:AU,XF patina / Hungary 1930. "Hungarian Rowing Club" Ag award medallion with engraving on the back side. Sign.: Lajos Berán (45,90g/0.800/51mm) C:AU,XF patina
HP 1412.

Licitálható
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
Berán Lajos (1882-1943) 1930 k. "Országos Testnevelési Tanács" ezüstözött bronz emlékérem (60mm) T:AU,XF HP 1282.
33093.

Berán Lajos (1882-1943) 1930 k. "Országos Testnevelési Tanács" ezüstözött bronz emlékérem (60mm) T:AU,XF
HP 1282.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88
Minimális ajánlat:
3 800 Ft
3 800 4 400 5 000
Bulgária 1980. "Nemzetközi Tornászverseny - Barátság '80 / Várna 1980. X. 17-19." kétoldalas bronz emlékérem (60mm) T:XF, patina Bulgaria 1980. "International Gymnastics Competition - Friendship '80 / Varna 17-19 X '80" two-sided bronze commemorative medallion (60mm) C:XF, patina
33094.

Bulgária 1980. "Nemzetközi Tornászverseny - Barátság '80 / Várna 1980. X. 17-19." kétoldalas bronz emlékérem (60mm) T:XF, patina
Bulgaria 1980. "International Gymnastics Competition - Friendship '80 / Varna 17-19 X '80" two-sided bronze commemorative medallion (60mm) C:XF, patina

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Bulgária DN "Albena-Aranyhomok-Sliven Rali - Bulgária / Bolgár Autósok Szövetsége" kétoldalas bronz emlékérem (66mm) T:XF Bulgaria ND "Rally Albena-Golden Sands-Sliven - Bulgaria / Union of Bulgarian Motorists" bronze medallion (66mm) C:XF
33095.

Bulgária DN "Albena-Aranyhomok-Sliven Rali - Bulgária / Bolgár Autósok Szövetsége" kétoldalas bronz emlékérem (66mm) T:XF
Bulgaria ND "Rally Albena-Golden Sands-Sliven - Bulgaria / Union of Bulgarian Motorists" bronze medallion (66mm) C:XF

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:00

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

  Események