Sportdíjak és sport emlékérmek Tételek száma: 90
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3415622
33084
522
Sports awards and sports commemorative medals
Numizmatika
1988. "Kiváló Ifjúsági Sportoló - Úszás - Az ÁISH Elnökétől " egyoldalas, kihajtható bronz plakett névre szóló gravírozással. Szign.: Várhelyi György (83x112mm, kinyitva 83x170mm) T:AU még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3396326
33085
522
Numizmatika
1989. "20 éves az MNB és az ONB sportkapcsolata / 20 Jahre Sportfreundschaft der OENB und MNB " jelzett Ag emlékérem dísztokban (27,75g/0.900/37mm) T:UNC (eredetileg PP) patina még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
13 000 Ft
13 000 15 000 18 000
3510582
33086
522
Numizmatika
1989. "Men's and Women's European Championship 1989 " egyoldalas, öntött bronz, vitorlázó sport emlékplakett (67x84mm) T:AU,XF ph. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3510563
33087
522
Numizmatika
1989. "Sportegyesületek Országos Szövetsége - Emlékérem " egyoldalas, bronz emlékérem, hátlapon gravírozva (69mm) T:XF még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3453894
33088
522
Numizmatika
1991. "III. Junior Női Öttusa Világbajnokság - Győr 1991. július 3-9." egyoldalas bronz emlékérem (92mm) T:AU patina még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3506921
33089
522
Numizmatika
1993. "Népstadion és intézményei - 1953-1993 40 év" kétoldalas bronz emlékérem T:AU,XF ph. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3445624
33090
522
Numizmatika
1998. "Magyar Atlétikai Szövetség / Magyar Köztársaság Atlétikai Bajnoksága - Ifj. Ügyességi CSB. " kétoldalas bronzpatinázott fém díjérem füllel (46mm) T:XF még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3269855
33091
522
Numizmatika
2004. "6. Női Kézilabda Európa Bajnokság " kétoldalas, ezüstpatinázott bronz emlékérem eredeti velúr tarisznyában (60mm) T:AU még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
3392138
33092
522
Numizmatika
Berán Lajos (1882-1943) 1930. "Magyar Evezős Szövetség ", "Hősök díja Nyolcas Budapest 1930. VI. 28. " gravírozással, Ag díjérem (45,90g/0.800/51mm) T:AU,XF patina / Hungary 1930. "Hungarian Rowing Club " Ag award medallion with engraving on the back side. Sign.: Lajos Berán (45,90g/0.800/51mm) C:AU,XF patina HP 1412. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
3506264
33093
522
3800
Numizmatika
Berán Lajos (1882-1943) 1930 k. "Országos Testnevelési Tanács " ezüstözött bronz emlékérem (60mm) T:AU,XF HP 1282. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 800 Ft
3 800 4 400 5 000
3446139
33094
522
Numizmatika
Bulgária 1980. "Nemzetközi Tornászverseny - Barátság '80 / Várna 1980. X. 17-19. " kétoldalas bronz emlékérem (60mm) T:XF, patina Bulgaria 1980. "International Gymnastics Competition - Friendship '80 / Varna 17-19 X '80 " two-sided bronze commemorative medallion (60mm) C:XF, patina még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3312749
33095
522
Numizmatika
Bulgária DN "Albena-Aranyhomok-Sliven Rali - Bulgária / Bolgár Autósok Szövetsége" kétoldalas bronz emlékérem (66mm) T:XF Bulgaria ND "Rally Albena-Golden Sands-Sliven - Bulgaria / Union of Bulgarian Motorists " bronze medallion (66mm) C:XF még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-igLicitálás vége: január 22. 19:00
Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től
Események