Numizmatikai tételek rendkívül alacsony kikiáltási áron

Tételek száma: 23

2022. 5Ft-200Ft (6xklf) forgalmi sor + 2024. "Hunyadi János aranyforintja" aranyozott Ag, jelzett utánveret (3,491g/0.999/20mm) dísztokos szettben T:PP
30012.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
20
Minimális ajánlat:
8 500 Ft
8 500 10 000 11 000
2022. 7500Ft Ag "Magyar származású Wolf-díjasok - Lax Péter" kapszulában, tanúsítvánnyal T:PP
30013.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
11
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
Amerikai Egyesült Államok 1982S 1/2$ Ag "George Washington születésének 250. évfordulója" kapszulában, tanúsítvánnyal, eredeti karton dísztokban. Szign.: "EJ" T:PP USA 1982S 1/2 Dollar Ag "250th Anniversary of the birth of George Washington" in capsule, with certificate, in original decorative cardboard case. Sign.: "EJ" C:PP Krause KM#208
30014.

Amerikai Egyesült Államok 1982S 1/2$ Ag "George Washington születésének 250. évfordulója" kapszulában, tanúsítvánnyal, eredeti karton dísztokban. Szign.: "EJ" T:PP
USA 1982S 1/2 Dollar Ag "250th Anniversary of the birth of George Washington" in capsule, with certificate, in original decorative cardboard case. Sign.: "EJ" C:PP
Krause KM#208

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
9
Minimális ajánlat:
6 500 Ft
6 500 7 500 9 000
Ausztria 1983. 1000Sch "H 950287 G" T:F Austria 1983. 1000 Schilling "H 950287 G" C:F Krause P#152
30015.

Ausztria 1983. 1000Sch "H 950287 G" T:F
Austria 1983. 1000 Schilling "H 950287 G" C:F
Krause P#152

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 800 Ft
3 800 4 400 5 000
Botswana 1986. 2P Ag "A Világ Vadvédelmi Alap (WWF) 25. évfordulója - Zambézi kócsag" emlék kiadás kapszulában, karton dísztokon, angol nyelvű tanúsítvánnyal és német nyelvű ismertetővel T:PP Botswana 1986. 2 Pula Ag "25th Anniversary of the World Wildlife Fund - Slaty Egret" commemorative issue in capsule, on cardboard, with a certificate in english and a description in german C:PP
30016.

Botswana 1986. 2P Ag "A Világ Vadvédelmi Alap (WWF) 25. évfordulója - Zambézi kócsag" emlék kiadás kapszulában, karton dísztokon, angol nyelvű tanúsítvánnyal és német nyelvű ismertetővel T:PP
Botswana 1986. 2 Pula Ag "25th Anniversary of the World Wildlife Fund - Slaty Egret" commemorative issue in capsule, on cardboard, with a certificate in english and a description in german C:PP

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
13
Minimális ajánlat:
15 000 Ft
15 000 18 000 20 000
Cook-szigetek 1990. 10D Ag "500 éves Amerika 1492-1992" kapszulában, műanyag tokban T:PP Cook Islands 1990. 10 Dollars Ag "500 Years of America 1492-1992" C:PP in capsule and plastic case Krause KM#90
30017.

Cook-szigetek 1990. 10D Ag "500 éves Amerika 1492-1992" kapszulában, műanyag tokban T:PP
Cook Islands 1990. 10 Dollars Ag "500 Years of America 1492-1992" C:PP in capsule and plastic case
Krause KM#90

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
14
Minimális ajánlat:
4 200 Ft
4 200 5 000 5 500
Kanada 1990. 20$ Ag "A kanadai repülés története - Avro Anson" kapszulában, tanúsítvánnyal, fém díszdobozban T:PP Canada 1990. 20 Dollars Ag "Canadian Aviation - Avro Anson" in capsule, with certificate and metal display case C:PP Krause KM#173
30018.

Kanada 1990. 20$ Ag "A kanadai repülés története - Avro Anson" kapszulában, tanúsítvánnyal, fém díszdobozban T:PP
Canada 1990. 20 Dollars Ag "Canadian Aviation - Avro Anson" in capsule, with certificate and metal display case C:PP
Krause KM#173

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Minimális ajánlat:
18 000 Ft
18 000 20 000 24 000
Kiss György (1943-2016) 1994. "Dr. Antall József / Szabad választás 1990" jelzett Ag emlékérem tanúsítvánnyal, tokban (10g/0.500/30mm) T:UNC (eredetileg PP) patina
30019.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
Német államok / Pfalz-Veldenzi Hercegség 1580. 2kr Ag "II. Rudolf / György János" (1,45g) T:XF,VF German states / Duchy of Palatinate-Veldenz 1580. 2 Kreuzer Ag "Rudolph II / George John" (1,45g) C:XF,VF
30020.

Német államok / Pfalz-Veldenzi Hercegség 1580. 2kr Ag "II. Rudolf / György János" (1,45g) T:XF,VF
German states / Duchy of Palatinate-Veldenz 1580. 2 Kreuzer Ag "Rudolph II / George John" (1,45g) C:XF,VF

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
San Marino 1982. 500L Ag "Garibaldi halálnak 100. évfordulója" + 1000L Ag "Garibaldi halálnak 100. évfordulója" díszdobozban, tanúsítvánnyal, ismertetővel és sorszámozott bélyegblokkal T:UNC patina San Marino 1982. 500 Lire Ag "100th Anniversary of the Death of Garibaldi" + 1000 Lire Ag "100th Anniversary of the Death of Garibaldi" in display case, with certificate, information booklet and serial numbered stamp block C:UNC patina Krause KM#139, KM#141
30021.

San Marino 1982. 500L Ag "Garibaldi halálnak 100. évfordulója" + 1000L Ag "Garibaldi halálnak 100. évfordulója" díszdobozban, tanúsítvánnyal, ismertetővel és sorszámozott bélyegblokkal T:UNC patina
San Marino 1982. 500 Lire Ag "100th Anniversary of the Death of Garibaldi" + 1000 Lire Ag "100th Anniversary of the Death of Garibaldi" in display case, with certificate, information booklet and serial numbered stamp block C:UNC patina
Krause KM#139, KM#141

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Minimális ajánlat:
13 000 Ft
13 000 15 000 18 000
Mongólia 1925. 50m Ag T:XF Mongolia 1925. 50 Möngö Ag C:XF Krause KM#7
30022.

Mongólia 1925. 50m Ag T:XF
Mongolia 1925. 50 Möngö Ag C:XF
Krause KM#7

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
10
Minimális ajánlat:
7 500 Ft
7 500 9 000 10 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:00

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

  Események