Militária

Tételek száma: 109

Német Birodalom 1928. "Német háborús érdemérem" adományozói okirata T:XF German Empire 1928. "German war medal" awarding document C:XF
32817.

Német Birodalom 1928. "Német háborús érdemérem" adományozói okirata T:XF
German Empire 1928. "German war medal" awarding document C:XF

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
Német Szövetségi Köztársaság 1960-1970 k. "Német Légierő" aranyozott fém emlékplakett, sarkainál apró lyukakkal az akasztást segítendő (129x102mm) T:AU FRG ~1960-1970. "Deutsche Luftwaffe" gilt metal commemorative plaque with small holes in the corners for hanging (129x102mm) C:AU
32818.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
Olaszország 1918. "Győzelmi emlékmedál Trento és Trieszt visszaszerzése emlékére" bronz háborús emlékmedál. Szign.: L. Sacchini (38x24mm) T:XF,VF Italy 1918. "Victory medal commemorating the recapture of Trento and Trieste" bronze war memorial medallion. Sign.: L. Sacchini (38x24mm) C:XF,VF
32819.

Licitálható
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
Olaszország 1918. "Harmadik Hadsereg 1915-1918 / Redipuglia Emlékmű" kétoldalas, részben aranyozott és műgyantázott fém emlékérem füllel, mellszalagon T:VF,F, patina Italy 1918. "Terza Armata 1915-1918 / Sacrario di Redipuglia" two-sided, partially gilded and synthetic resined metal commemorative medallion with ear, on ribbon C:VF,F, patina
32820.

Olaszország 1918. "Harmadik Hadsereg 1915-1918 / Redipuglia Emlékmű" kétoldalas, részben aranyozott és műgyantázott fém emlékérem füllel, mellszalagon T:VF,F, patina
Italy 1918. "Terza Armata 1915-1918 / Sacrario di Redipuglia" two-sided, partially gilded and synthetic resined metal commemorative medallion with ear, on ribbon C:VF,F, patina

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "Pflanzer Hadsereg 1914-15" ezüstözött tombak sapkajelvény (38x25mm), hátoldalán "G.Gurschner Wien VII/2" jelzéssel T:XF patina Austro-Hungarian Monarchy 1915. "Weltkrieg 1914-1915 - Viribus unitis - Armee Pflanzer" silver-plated tombac cap badge (38x25mm) maker: "G.Gurschner Wien VII/2" C:XF patina
32821.

Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "Pflanzer Hadsereg 1914-15" ezüstözött tombak sapkajelvény (38x25mm), hátoldalán "G.Gurschner Wien VII/2" jelzéssel T:XF patina
Austro-Hungarian Monarchy 1915. "Weltkrieg 1914-1915 - Viribus unitis - Armee Pflanzer" silver-plated tombac cap badge (38x25mm) maker: "G.Gurschner Wien VII/2" C:XF patina

Licitálható
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88
Minimális ajánlat:
15 000 Ft
15 000 18 000 20 000
Szovjetunió1960-1970 k. "Szovjet Gárda jelvény" aranyozott, zománcozott fém jelvény csavaros hátlappal (48x36mm) T:AU Soviet Union ~1960-1970. "Badge of the Soviet Guards" gilt, enamelled metal badge with screw back (48x36mm) C:AU
32822.

Szovjetunió1960-1970 k. "Szovjet Gárda jelvény" aranyozott, zománcozott fém jelvény csavaros hátlappal (48x36mm) T:AU
Soviet Union ~1960-1970. "Badge of the Soviet Guards" gilt, enamelled metal badge with screw back (48x36mm) C:AU

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Szovjetunió 1970 k. "Harckocsizó" 2.- és 3. osztályú, illetve mesterfokozatú, aranyozott, zománcozott fém jelvény (3xklf) T:AU Soviet Union cca 1970. 2nd and 3rd class and master trooper badge, gilt, enamelled (3xdiff) C:AU
32823.

Szovjetunió 1970 k. "Harckocsizó" 2.- és 3. osztályú, illetve mesterfokozatú, aranyozott, zománcozott fém jelvény (3xklf) T:AU
Soviet Union cca 1970. 2nd and 3rd class and master trooper badge, gilt, enamelled (3xdiff) C:AU

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Szovjetunió 1988. "70 éves a Szovjet Fegyveres Erők" sárgaréz kitüntetés mellszalagon T:AU Soviet Union 1988. "70 Years of the Armed Forces of the USSR" brass medal with ribbon C:AU
32824.

Szovjetunió 1988. "70 éves a Szovjet Fegyveres Erők" sárgaréz kitüntetés mellszalagon T:AU
Soviet Union 1988. "70 Years of the Armed Forces of the USSR" brass medal with ribbon C:AU

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
"Kitüntetéseink, I. sz. függelék", magyar katonai kitüntetések felsorolása a Horthy-korszakból, képábrázolással, 1944-ig. Kiadta a Magyar Királyi Térképészeti Intézet. Modern másolat (!), St. Gallen, Eidenbenz+Co., kartonra kasírozva, 28x42 cm
32825.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
DN "Gépesített Tarack" festett bronz lemezjelvény (18x23mm) T:AU, pótolt tű
32826.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
DN "MHSZ - Magyar Honvédelmi Szövetség - 30" egyoldalas, öntött bronz emlékérem (72mm) T:AU,XF, kis patina
32827.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
DN "Zrínyi Miklós" egyoldalas Cu emlékérem eredeti tokban. Szign.: ifj. Szlávics László (38mm) T:UNC
32828.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:00

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

  Események