Magyar orvosi emlékérmek és plakettek Tételek száma: 16
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3417658
31452
522
Hungarian Physician Commemorative Medallions and Plaques
Numizmatika
1976. "Hetvenöt éves a Vasgyári Kórház 1976 " kétoldalas, öntött bronz plakett (100mm) T:XF, patina, ragasztónyom a hátoldalán még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
3504376
31453
522
Numizmatika
1982. "1932 Kecskemét 1982 / 50 éves a Magyar Pathologusok Társasága " kétoldalas, öntött bronz emlékérem (47,5mm) T:AU,XF még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3030041
31454
522
Numizmatika
2000. "Semmelweis / 100 éves a Miskolci Semmelweis (Erzsébet) Kórház " peremen jelzett Ag emlékérem kapszulában, műanyag tokban (33,77g/0.925/42,5mm) T:UNC (eredetileg PP) folt még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
3417155
31455
522
Numizmatika
2001. "100 éves az Országos Korányi TBC és Pulmonológiai Intézet - Dr. Korányi Frigyes / Alapításunk emlékére 1901-2001 " bronz emlékérem dísztokban (42mm) T:UNC még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3385016
31456
522
Numizmatika
2010. "Doctor Lvdovicvs Marton Centenarivm MMX " egyoldalas, öntött bronz plakett Dr. Marton Lajos belgyógyászt ábrázoló bronz emlékérem (71mm) T:AU,XF még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3485615
31457
522
Numizmatika
Berán Lajos (1882-1943) 1931. "I. Nemzetközi Stomatológiai Kongresszus Budapest " kétoldalas bronz emlékérem (45mm) T:XF patina, ph. Hungary 1931. "1st International Stomatology Congress " two-sided bronze commemorative medallion. Sign.: "Lajos Berán" (1882-1943), (45mm) C:XF patina, edge error HP.: 1331. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
3425044
31458
522
Numizmatika
Kampfl József (1938-2020) 1990. "Albert Schweitzer 1875-1965 / 3. Zeneterápiás Konferencia 1990 március 31 Pécs " kétoldalas, öntött bronz emlékérem (70mm) T:AU még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3446745
31459
522
Numizmatika
Kiss Nagy András (1930-1997) DN "FODOR JÓZSEF 1843-1901 " kétoldalas bronz, vert emlékérem (60mm) T:AU még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3471944
31460
522
Numizmatika
Loósz József (1908-1985.) 1947. "SAS - Hadifoglyokért, kórházakért, tüdőbetegekért / Siess-Adj-Segíts " bronz emlékérem (40mm) T:AU még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3460554
31461
522
Numizmatika
Madarassy Walter (1909-1994) 1969. "Semmelweis Ignác - Scientiarum Medicinae Universitas Budapestinensis (Semmelweis Orvostudományi Egyetem) / In memoriam fundationis facultatis medicinae 1769-1969 " kétoldalas, öntött, bronz emlékérem (92mm) T:AU patina még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
3323661
31462
522
Numizmatika
Pató Róza (1934-) 2007. "Markusovszky Lajos Alapítvány " bronz emlékérem (162mm) T:AU még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
3323655
31463
522
Numizmatika
Pató Róza (1934-2018) 2005. "Magyar Májkutatási Társaság, Pro Hepatologia / Alapította: Prof. Dr. Fehér János " bronz emlékérem (91mm) T:AU még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-igLicitálás vége: január 22. 19:00
Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től
Események