Schwartz István (1851-1924) 1885. "Országos Általános Kiállítás Budapesten 1885 / Boros S.-nek, Budapest - Az érdem jeléül" vert bronz díjérem (65mm) T:AU patina / Hungary 1885. "Országos Általános Kiállítás Budapesten 1885 / Boros S.-nek, Budapest - Az érdem jeléül (National Exposition at Budapest in 1885 / For S. Boros from Budapest - As the Sign of Merit)" strucked bronze commemorative medallion. Sign.: István Schwartz (65mm) C:AU patina
Sebestyén Sándor (1949-2010) 1989. "MÉE - 200 éves a sátoraljaújhelyi Kossuth Lajos Gimnázium / '... Én is a növendékük voltam...' 1810-1816" bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina
Sebestyén Sándor (1949-2010) 1989. "MÉE - 200 éves a sátoraljaújhelyi Kossuth Lajos Gimnázium / '... Én is a növendékük voltam...' 1810-1816" jelzett Ag emlékérem (70,08g/0.835/42,5mm) T:PP ujjlenyomat
Solymári Valkó László (1909-1984) 1966. "Az Invalidus ház alapkőletételének 250 éves évfordulójára - Budapest Városi Tanács Épülete 1716-1966 / Buda XIV. szd. - Pest XV. szd. - Budapest 1965" kétoldalas, öntött bronz plakett (90mm) T:AU,XF patina
Szabolcs Péter (1942-) 1985. "A szláv írásbeliség megteremtői Pannóniai tevékenységének emlékére / 15 éves a magyar éremgyűjtők Zala megyei csoportja,1985. Zalaegerszeg - Zala vár" aranyozott bronz emlékérem (42,5mm) T:AU Adamo ZE4
Tóth Gyula (1893-1970) 1914. Hátrafelé nyilazó lovas, öntött, ovális, jelzetlen Ag emlékérem, hátoldalán ragasztott újságpapírral (br.22,72g/58x47mm) T:XF patina HP 6225
Tóth Gyula (1893-1970) 1917. "Bleszl Ferencz - 40 éves szolgálati jubileuma alkalmából / 1916. június 1-én az Esztergomi Takarékpénztár Tisztviselői" öntött, ezüstözött bronz emlékérem (73mm) T:AU,XF HP 6243