Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 334

Schwartz István (1851-1924) 1885. "Országos Általános Kiállítás Budapesten 1885 / Boros S.-nek, Budapest - Az érdem jeléül" vert bronz díjérem (65mm) T:AU patina / Hungary 1885. "Országos Általános Kiállítás Budapesten 1885 / Boros S.-nek, Budapest - Az érdem jeléül (National Exposition at Budapest in 1885 / For S. Boros from Budapest - As the Sign of Merit)" strucked bronze commemorative medallion. Sign.: István Schwartz (65mm) C:AU patina
31377.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75
Minimális ajánlat:
22 000 Ft
22 000 26 000 30 000
31378.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
Sebestyén Sándor (1949-2010) 1989. "MÉE - 200 éves a sátoraljaújhelyi Kossuth Lajos Gimnázium / '... Én is a növendékük voltam...' 1810-1816" jelzett Ag emlékérem (70,08g/0.835/42,5mm) T:PP ujjlenyomat
31379.

Licitálható
Kikiáltási ár:
34 000 Ft
92,14
106,25
Minimális ajánlat:
34 000 Ft
34 000 40 000 46 000
Solymári Valkó László (1909-1984) 1966. "Az Invalidus ház alapkőletételének 250 éves évfordulójára - Budapest Városi Tanács Épülete 1716-1966 / Buda XIV. szd. - Pest XV. szd. - Budapest 1965" kétoldalas, öntött bronz plakett (90mm) T:AU,XF patina
31380.

Licitálható
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
Strobl Alajos (1856-1926) 1905. "Hauszmann Alajos - műépítész, tanár" ezüstözött bronz emlékérem (79mm) T:XF ph., kopott ezüstözés Hungary 1905. "Hauszmann Alajos" silver plated bronze commemorative medal. Sign: Alajos Strobl (79mm) C:XF edge error, worn silver plating HP 4911.
31381.

Strobl Alajos (1856-1926) 1905. "Hauszmann Alajos - műépítész, tanár" ezüstözött bronz emlékérem (79mm) T:XF ph., kopott ezüstözés
Hungary 1905. "Hauszmann Alajos" silver plated bronze commemorative medal. Sign: Alajos Strobl (79mm) C:XF edge error, worn silver plating
HP 4911.

Licitálható
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
Szabolcs Péter (1942-) 1985. "A szláv írásbeliség megteremtői Pannóniai tevékenységének emlékére / 15 éves a magyar éremgyűjtők Zala megyei csoportja,1985. Zalaegerszeg - Zala vár" aranyozott bronz emlékérem (42,5mm) T:AU Adamo ZE4
31382.

Szabolcs Péter (1942-) 1985. "A szláv írásbeliség megteremtői Pannóniai tevékenységének emlékére / 15 éves a magyar éremgyűjtők Zala megyei csoportja,1985. Zalaegerszeg - Zala vár" aranyozott bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
Adamo ZE4

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Sződy Szilárd (1878-1939) 1935. "Budapest 1935" egyoldalas, mázas gipsz plakett (198mm) T:AU,XF kis lepattanások
31383.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Sződy Szilárd (1878-1939) 1935. "Oberle József Gim. Igazgató" nagyméretű mázas gipsz plakett (260x252mm) T:AU lepattanásokkal
31384.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Szunyogh László (1956-) 1992. "Habsburg Ottó 80 éves / Páneurópa Unió Tata" bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
31385.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Takács Erzsébet? (1928-1999) 1975 k. "Építők Vadrózsák Tánckara 25 éves" bronz emlékplakett (85mm) T:XF
31386.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Tóth Gyula (1893-1970) 1914. Hátrafelé nyilazó lovas, öntött, ovális, jelzetlen Ag emlékérem, hátoldalán ragasztott újságpapírral (br.22,72g/58x47mm) T:XF patina HP 6225
31387.

Tóth Gyula (1893-1970) 1914. Hátrafelé nyilazó lovas, öntött, ovális, jelzetlen Ag emlékérem, hátoldalán ragasztott újságpapírral (br.22,72g/58x47mm) T:XF patina
HP 6225

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 200 Ft
4 200 5 000 5 500
Tóth Gyula (1893-1970) 1917. "Bleszl Ferencz - 40 éves szolgálati jubileuma alkalmából / 1916. június 1-én az Esztergomi Takarékpénztár Tisztviselői" öntött, ezüstözött bronz emlékérem (73mm) T:AU,XF HP 6243
31388.

Tóth Gyula (1893-1970) 1917. "Bleszl Ferencz - 40 éves szolgálati jubileuma alkalmából / 1916. június 1-én az Esztergomi Takarékpénztár Tisztviselői" öntött, ezüstözött bronz emlékérem (73mm) T:AU,XF
HP 6243

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Minimális ajánlat:
8 500 Ft
8 500 10 000 11 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:00

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

  Események