https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 334

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Lapis András (1942-) DN "Bizánci stílusú avar kori aranyozott ezüst övveret " kétoldalas bronz emlékplakett díszlapon (45mm) T:AU, kis ragasztónyom, tollal írt firka
1
31353.

Lapis András (1942-) DN "Bizánci stílusú avar kori aranyozott ezüst övveret " kétoldalas bronz emlékplakett díszlapon (45mm) T:AU, kis ragasztónyom, tollal írt firka

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
EUR
,
13,75
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
4 400 Ft
4 400 5 000 6 000
Lebó Ferenc (1960-) 1992. "Győr Kultúrájáért Alapítvány 1992" bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
1
31354.

Lebó Ferenc (1960-) 1992. "Győr Kultúrájáért Alapítvány 1992" bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Lebó Ferenc (1960- ) 1996. "Győr város jubileumi érme - 1271 V. István - 1743. Mária Terézia / Győr Megyei Jogú Város Közgyűlése 1996" kétoldalas bronz emlékérem, dísztokban (42,5mm) T:AU
1
31355.

Lebó Ferenc (1960- ) 1996. "Győr város jubileumi érme - 1271 V. István - 1743. Mária Terézia / Győr Megyei Jogú Város Közgyűlése 1996" kétoldalas bronz emlékérem, dísztokban (42,5mm) T:AU

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
1
Minimális ajánlat:
4 200 Ft
4 200 5 000 5 500
Lesenyei Márta (1930-) 1989. "MÉE Szombathelyi Csoport - Caesar Commodus" kétoldalas bronz emlékérem (29mm) T:UNC Hungary 1989. "Association of Hungarian Medal Collectors, Szombathely Contingent - Caesar Commodus" two-sided bronze commemorative medallion, designed by Márta Lesenyei (29mm) C:UNC Adamo SH10
1
31356.

Lesenyei Márta (1930-) 1989. "MÉE Szombathelyi Csoport - Caesar Commodus" kétoldalas bronz emlékérem (29mm) T:UNC Hungary 1989. "Association of Hungarian Medal Collectors, Szombathely Contingent - Caesar Commodus" two-sided bronze commemorative medallion, designed by Márta Lesenyei (29mm) C:UNC Adamo SH10

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Ligeti Erika (1934-2004) / C. Lesot DN "Francois Boucher" kétoldalas bronz emlékérem (68mm) T:AU,XF
1
31357.

Ligeti Erika (1934-2004) / C. Lesot DN "Francois Boucher" kétoldalas bronz emlékérem (68mm) T:AU,XF

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
EUR
,
62,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
Ligeti Erika (1934-2004) 1986. "425 éves a debreceni nyomdászat" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (65mm) T:AU
1
31358.

Ligeti Erika (1934-2004) 1986. "425 éves a debreceni nyomdászat" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (65mm) T:AU

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Ligeti Erika (1934-2004) DN "Ajka közművelődéséért" kétoldalas, öntött bronz plakett, dísztokban (88mm) T:AU
1
31359.

Ligeti Erika (1934-2004) DN "Ajka közművelődéséért" kétoldalas, öntött bronz plakett, dísztokban (88mm) T:AU

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,26
EUR
,
18,75
USD
Ajánlatok száma:
2
Minimális ajánlat:
6 500 Ft
6 500 7 500 9 000
Ligeti Erika (1934-2004) DN "Földes Ferenc-díj Budapest" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (sötét színváltozat), dísztokban (87mm) T:AU
1
31360.

Ligeti Erika (1934-2004) DN "Földes Ferenc-díj Budapest" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (sötét színváltozat), dísztokban (87mm) T:AU

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Ligeti Erika (1934-2004.) 1981. "CONGRSSUS INTERNATIONALIS HISTORIAE PHARMACIAE BUDAPEST MCMLXXXI" "Nemzetközi Gyógyszerésztörténeti Kongresszus" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (~55mm) T:AU
1
31361.

Ligeti Erika (1934-2004.) 1981. "CONGRSSUS INTERNATIONALIS HISTORIAE PHARMACIAE BUDAPEST MCMLXXXI" "Nemzetközi Gyógyszerésztörténeti Kongresszus" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (~55mm) T:AU

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
1
Minimális ajánlat:
4 200 Ft
4 200 5 000 5 500
Lisztes István (1942-) 1973. "MÉE - Jászberényi Csoport / Pest-Buda-Óbuda egyesítésének századik évfordulójára" kétoldalas, vert, bronz emlékérem (43mm) + Lapis András (1942-) 1979. "MÉE Kilencedik Vándorgyűlése - Szeged / Szeged pusztulásának és újjászületésének centenáriumi évében" ezüstpatinázott kétoldalas, vert, bronz emlékérem (43mm) T:AU-XF Adamo SG2
1
31362.

Lisztes István (1942-) 1973. "MÉE - Jászberényi Csoport / Pest-Buda-Óbuda egyesítésének századik évfordulójára" kétoldalas, vert, bronz emlékérem (43mm) + Lapis András (1942-) 1979. "MÉE Kilencedik Vándorgyűlése - Szeged / Szeged pusztulásának és újjászületésének centenáriumi évében" ezüstpatinázott kétoldalas, vert, bronz emlékérem (43mm) T:AU-XF
Adamo SG2

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
EUR
,
13,75
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
4 400 Ft
4 400 5 000 6 000
Loósz József (1908-1985.) 1947. "SAS - Hadifoglyokért, kórházakért, tüdőbetegekért / Siess-Adj-Segíts" bronz emlékérem (40mm) + 1958. "V Éves Önkéntes Tűzoltói Szolgálatért" bronz érdemérem (35mm) T:VF,F, peremhibák, karc
1
31363.

Loósz József (1908-1985.) 1947. "SAS - Hadifoglyokért, kórházakért, tüdőbetegekért / Siess-Adj-Segíts" bronz emlékérem (40mm) + 1958. "V Éves Önkéntes Tűzoltói Szolgálatért" bronz érdemérem (35mm) T:VF,F, peremhibák, karc

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Lőrincz István (1901-1985) 1931. "Házasságkötésünk emlékére" bronz kétoldalas emlékérem (50mm) T:AU,XF patina
1
31364.

Lőrincz István (1901-1985) 1931. "Házasságkötésünk emlékére" bronz kétoldalas emlékérem (50mm) T:AU,XF patina

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig


Licitálás vége: január 22. 19:00

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

  Események

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz