Licitálható
31256.
Magyar emlékveretek, plakettek
110 000 Ft
298,10 EUR, 343,75 USD
110 000 Ft
Bognár György (1944-) / Szabó Tamás (1952-) 1999. "Az aradi vértanúk emlékére - MÉE Gyöngyösi Csoport" jelzett Ag emlékérem, az aradi vértanúk sorozat záróérme (150,68g/0.640/70,5mm) T:UNC,AU small patina / Hungary 1999. "Az aradi vértanúk emlékére - MÉE Gyöngyösi Csoport" hallmarked Ag commemorative medallion for the Martyrs of Arad series. Sign.: György Bognár, Tamás Szabó (150,68g/0.640/70,5mm) C:UNC,AU small patina
| 1.000 Ft-ig | 100 Ft |
| 5.000 Ft-ig | 200 Ft |
| 10.000 Ft-ig | 500 Ft |
| 20.000 Ft-ig | 1.000 Ft |
| 50.000 Ft-ig | 2.000 Ft |
| 100.000 Ft-ig | 5.000 Ft |
| 200.000 Ft-ig | 10.000 Ft |
| 500.000 Ft-ig | 20.000 Ft |
| 1.000.000 Ft-ig | 50.000 Ft |
| 2.000.000 Ft-ig | 100.000 Ft |
| 5.000.000 Ft-ig | 200.000 Ft |
| 10.000.000 Ft-ig | 500.000 Ft |
| 10.000.000 Ft felett | 1.000.000 Ft |