Német Szövetségi Köztársaság 2009. "A berlini fal megnyitása 20. évfordulója" kétoldalas bicolor emlékérme kapszulában T:AU-XF, kis patina Germany 2009. "20th Anniversary of the opening of the Berlin Wall" two-sided bicolour commemorative medal in capsule C:AU-XF, tiny patina
Német Szövetségi Köztársaság 2009. "A berlini fal megnyitása 20. évfordulója" kétoldalas bicolor emlékérme T:AU-XF, oxidáció Germany 2009. "20th Anniversary of the opening of the Berlin Wall" two-sided bicolour commemorative medal C:AU-XF, oxygenation
Olasz Államok / Pápai Állam 1867. "ROMAE PARENTES ARBITRIQVE GENTIVM - S. PETRVS S. PAVLLVS / PIO IX PONTIFICE MAXIMO SAECVLARIA SOLEMNIA TRIVMPHO PETRI ET PAVLLI APOSTOLOR RECOLENDO ACTA ROMAE III KAL IVLIAS AN CHR MDCCCLXVII" Szent Péter és Szent Pál mártíromságának 1800. évfordulójára készült kétoldalas, bronz emlékérem (49mm) T:AU,XF ph.
Italian States / Papal State 1867. "ROMAE PARENTES ARBITRIQVE GENTIVM - S. PETRVS S. PAVLLVS / PIO IX PONTIFICE MAXIMO SAECVLARIA SOLEMNIA TRIVMPHO PETRI ET PAVLLI APOSTOLOR RECOLENDO ACTA ROMAE III KAL IVLIAS AN CHR MDCCCLXVII" double-sided bronze commemorative medal made for the 1800th Anniversary of the martyrdom of St. Peter and St. Paul (49mm) C:AU,XF edge errors
Olaszország 1980. "Sziklarajzok a Camonica-völgyben / IV. Nemzetközi konferencia a városi fűtésről 1980. V. 12-15. - Brescia" kétoldalas bronz emlékérem. Szign.: "E.M.G." (50mm) T:AU,XF Italy 1980. "Incisioni Rupestri Camune / IV Conferenza Internazionale del riscaldamento urbano 12-15-V-1980 - Brescia" two-sided bronze commemorative medallion. Sign.: "E.M.G." (50mm) C:AU,XF
Oroszország DN "Szentpétervári Nyári Kert" egyoldalas fehérfém plakett (100mm) + Németország DN "Szent Kristóf, légy a vezetőnk!" egyoldalas műgyanta emlékérem (60mm) T:VF Russia ND "St. Petersburg Summer Garden" one-sided white metal plaque (100mm) + Germany ND "St Christoph - Sei Uns Führer!" one-sided synthetic resin commemorative medallion (60mm) C:VF
Portugália DN "Híres portugál személyiségek - Francisco Sá Carneiro" kétoldalas, ezüstözött bronz emlékérem lezárt fólia tasakban, portugál nyelvű információs lappal T:UNC,AU Portugese ND "Grandes Figuras Portuguesas- Francisco Sá Carneiro" two-sided, silver-plated bronze commemorative medallion in a sealed foil package, with Portuguese information sheet C:UNC,AU
Portugália DN "Híres portugál személyiségek - Luís Vaz de Camoes" kétoldalas, ezüstözött bronz emlékérem lezárt fólia tasakban, portugál nyelvű információs lappal T:UNC,AU, patina Portugese ND "Grandes Figuras Portuguesas- Luís Vaz de Camoes" two-sided, silver-plated bronze commemorative medallion in a sealed foil package, with Portuguese information sheet C:UNC,AU, patina