Licitálható
32835.
Falerisztika: Kitüntetések, jelvények
100 000 Ft
271,00 EUR, 312,50 USD
100 000 Ft
1900 k. "Schlaraffia Tataensis" aranyozott, zománcozott fém kitüntetés nyakszalaggal, hátoldalán "A. Sohwerdt Stuttgart" gyártói jelzéssel. A tatai Schlaraffia társaság kitüntetése. T:XF kopott aranyozás, zománchibák
| 1.000 Ft-ig | 100 Ft |
| 5.000 Ft-ig | 200 Ft |
| 10.000 Ft-ig | 500 Ft |
| 20.000 Ft-ig | 1.000 Ft |
| 50.000 Ft-ig | 2.000 Ft |
| 100.000 Ft-ig | 5.000 Ft |
| 200.000 Ft-ig | 10.000 Ft |
| 500.000 Ft-ig | 20.000 Ft |
| 1.000.000 Ft-ig | 50.000 Ft |
| 2.000.000 Ft-ig | 100.000 Ft |
| 5.000.000 Ft-ig | 200.000 Ft |
| 10.000.000 Ft-ig | 500.000 Ft |
| 10.000.000 Ft felett | 1.000.000 Ft |