https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Órák

Tételek száma: 90

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Marvin Chronograph, kronográfos karóra. 18K arany (Au) tokkal. Működő szerkezettel. Egy kis mutató hiányzik. Jelzett szerkezet, jelzett tok, jelzett hátlap. Aranyozott fém szíjjal. d: 40 mm
1
14297.

Marvin Chronograph, kronográfos karóra. 18K arany (Au) tokkal. Működő szerkezettel. Egy kis mutató hiányzik. Jelzett szerkezet, jelzett tok, jelzett hátlap. Aranyozott fém szíjjal. d: 40 mm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
320 000 Ft
867,21
EUR
,
1 000,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
320 000 Ft
320 000 380 000 440 000
Omega Genéve automatic NOS cal 1022 naptár funkcióval. Férfi karóra, automata szerkezettel, acél tokkal, jelzett koronával, eredeti bőr szíjjal, frissen szervizelt, jó állapotban. Teljesen karcmentes, fóliás 34 mm
1
14298.

Omega Genéve automatic NOS cal 1022 naptár funkcióval. Férfi karóra, automata szerkezettel, acél tokkal, jelzett koronával, eredeti bőr szíjjal, frissen szervizelt, jó állapotban. Teljesen karcmentes, fóliás 34 mm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
220 000 Ft
596,21
EUR
,
687,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
220 000 Ft
220 000 260 000 300 000
Ulysse Nardin kézi felhúzós férfi projekt óra Eredeti, jelzett Ulysse Nardin szerkezet, Olaszországban csináltatott tok és számlap. Szervizelt Hantos garancialevéllel, működik d: 36 mm, bőr szíjjal.
1
14299.

Ulysse Nardin kézi felhúzós férfi projekt óra Eredeti, jelzett Ulysse Nardin szerkezet, Olaszországban csináltatott tok és számlap. Szervizelt Hantos garancialevéllel, működik d: 36 mm, bőr szíjjal.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
110 000 Ft
298,10
EUR
,
343,75
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
110 000 Ft
110 000 130 000 150 000
Doxa 14K arany (Au) férfi karóra ca 1940, hibátlan számlappal,. Kézi felhúzós, jelzett d: 34 mm jelzett, nem jár, rúgó törött, szerkezetben korrodáció, régi bór szíjjal.
1
14300.

Doxa 14K arany (Au) férfi karóra ca 1940, hibátlan számlappal,. Kézi felhúzós, jelzett d: 34 mm jelzett, nem jár, rúgó törött, szerkezetben korrodáció, régi bór szíjjal.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
180 000 Ft
487,80
EUR
,
562,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
180 000 Ft
180 000 200 000 240 000
IWC Schaffhausen fém tokos nyitott zsebóra, jelzett számlap, jelzett szerkezet, működő szép állapotban, másodperc segédkörrel, d: 51 mm
1
14301.

IWC Schaffhausen fém tokos nyitott zsebóra, jelzett számlap, jelzett szerkezet, működő szép állapotban, másodperc segédkörrel, d: 51 mm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
110 000 Ft
298,10
EUR
,
343,75
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
110 000 Ft
110 000 130 000 150 000
Glashütte Marine ezüst (Ag) zsebóra szép állapotban, működik d 50 mm
1
14302.

Glashütte Marine ezüst (Ag) zsebóra szép állapotban, működik d 50 mm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
90 000 Ft
243,90
EUR
,
281,25
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
90 000 Ft
90 000 100 000 120 000
Omega Ladymatic női karóra, mechanikus, működik, sérült üveggel, d:2cm
1
14303.

Omega Ladymatic női karóra, mechanikus, működik, sérült üveggel, d:2cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,60
EUR
,
187,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
60 000 Ft
60 000 70 000 80 000
Omega Seamaster női karóra, mechanikus, pontosan jár, bőr szíjjal, karcokkal, d: 22mm
1
14304.

Omega Seamaster női karóra, mechanikus, pontosan jár, bőr szíjjal, karcokkal, d: 22mm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,60
EUR
,
187,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
60 000 Ft
60 000 70 000 80 000
Omega Automatic Genéve karóra. Automata, dátum- és napkijelzéssel, fém szíjjal, működik, karcos üveggel, d: 35 mm
1
14305.

Omega Automatic Genéve karóra. Automata, dátum- és napkijelzéssel, fém szíjjal, működik, karcos üveggel, d: 35 mm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
130 000 Ft
352,30
EUR
,
406,25
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
130 000 Ft
130 000 150 000 180 000
Jaeger elektromechanikus fali óra. Műgyanta testtel. Jelzett, máködik 36 cm
1
14306.

Jaeger elektromechanikus fali óra. Műgyanta testtel. Jelzett, máködik 36 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
44 000 Ft
119,24
EUR
,
137,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
44 000 Ft
44 000 50 000 60 000
XIX. sz. Biedermeier asztali óra, negyedütős, ingás szerkezettel, alabástrom oszlopokkal, felül gazdag blondel díszítéssel. Kulccsal, pótolt ingával, sérüléssel, m: 59 cm
1
14307.

XIX. sz. Biedermeier asztali óra, negyedütős, ingás szerkezettel, alabástrom oszlopokkal, felül gazdag blondel díszítéssel. Kulccsal, pótolt ingával, sérüléssel, m: 59 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,60
EUR
,
187,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
60 000 Ft
60 000 70 000 80 000
cca 1897-1930 ANSONIA CLOCK CO., NEW YORK kandallóóra, fém házzal, eredeti szerkezettel, törött kulccsal, ingával, nem működik, kopással, sérült számlappal, 39x24x18 cm
1
14308.

cca 1897-1930 ANSONIA CLOCK CO., NEW YORK kandallóóra, fém házzal, eredeti szerkezettel, törött kulccsal, ingával, nem működik, kopással, sérült számlappal, 39x24x18 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
EUR
,
50,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
16 000 Ft
16 000 19 000 22 000

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig


Licitálás vége: január 22. 19:00

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

  Események

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz