Licitálható
18051.
Okmányok
4 000 Ft
10,84 EUR, 12,50 USD
4 000 Ft
1921-1926 A Budapesti Magyar Tudomány-Egyetem orvostanhallgatói leckekönyve, benne számos aláírással,Tellyesniczky Kálmán, Rybár István, Schaffer Károly, Kőrösy Kornél, Konek Frigyes, Ranschburg Pál, Borszéky Kálmán, Székely Ágost, Verbély Tibor, Korányi Sándor, Preisz Hugó, Engel Károly, Windisch Ödön, Morrelli Gusztáv, Bókay János, Nékám Lajos és más neves egyetemi tanárok, orvosok aláírásaival, kopott vászon-kötésben.
| 1.000 Ft-ig | 100 Ft |
| 5.000 Ft-ig | 200 Ft |
| 10.000 Ft-ig | 500 Ft |
| 20.000 Ft-ig | 1.000 Ft |
| 50.000 Ft-ig | 2.000 Ft |
| 100.000 Ft-ig | 5.000 Ft |
| 200.000 Ft-ig | 10.000 Ft |
| 500.000 Ft-ig | 20.000 Ft |
| 1.000.000 Ft-ig | 50.000 Ft |
| 2.000.000 Ft-ig | 100.000 Ft |
| 5.000.000 Ft-ig | 200.000 Ft |
| 10.000.000 Ft-ig | 500.000 Ft |
| 10.000.000 Ft felett | 1.000.000 Ft |