Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 163
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3508218
14000
522
40000
Antique
Keleti szent faragott elefántcsont szobor, Kína, cca 1900, jelzett, m: 23 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
42 000 Ft
42 000 50 000 55 000
3502703
14001
522
40000
Antique
cca 1860 Japán lakkozott dísztál betéttel. Japán, Edo-kor, javítással, felületi sérüléssel, d: 34 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
40 000 Ft
40 000 48 000 55 000
3507752
14002
522
30000
Antique
cca 1900 Szecessziós bőrbevonatos széthajtható fiókos szivartartó doboz, fedelében csont szivarvágóval, néhol kis sérüléssel, kulcs nélkül, egyik sarkánál sérüléssel 29x22x17 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
30 000 Ft
30 000 36 000 42 000
3505387
14003
522
40000
Antique
cca 1930 Heintz Art Metal Shop "Weeping Willow Vase" art nouveau váza. Sterling ezüst rátétes patinás bronz, jelzett, hibátlan, m: 29 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
40 000 Ft
40 000 48 000 55 000
3491981
14004
522
38000
Antique
Szent János evangelista. cca 19. sz. vége, orosz ikonfestő, felületi sérülésekkel, 30,5x22,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
38 000 Ft
38 000 44 000 50 000
3505926
14005
522
Antique
Sétapálca, faragott csont nyúlfej fogóval, kopással, h: 83 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
3504977
14006
522
28000
Antique
Mária a kisdeddel - kézzel festett görög ikon ezüst (Ag) lemez okláddal, jelzett, 27x22 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
30 000 Ft
30 000 36 000 42 000
3232414
14007
522
Antique
Rusói István Karcag, kerámia fali dísz bronz keretben, mázas kerámia, jelzett, hibátlan 14x19 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
3505924
14008
522
Antique
cca 1900-1920 Fali feszület, Fémlemez korpusszal, javítással, 50x27 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
3504971
14009
522
Antique
Pantokrátor Krisztus - kézzel festett görög ikon, 1967, hátoldalon címkével, 24x17 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
6 500 Ft
6 500 7 500 9 000
3504963
14010
522
Antique
Szent András - kézzel festett görög ikon, hátoldalán certifikáttal, 23x18 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
3507852
14011
522
Antique
1880-1890 Corset Paris párizsi menyasszonyi ruha fűző, jelzett, kis foltokkal, csipke széllel, rendkívül ritka gyűjtői darab! még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft