Militária Tételek száma: 148
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3414981
19555
522
6500
Military
1917 Porcelán hadimozsár, "Pro patria / 1914-1917" feliratokkal, sérüléssel, alja lyukasztott, d: 15 cm, m: 12 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
6 500 Ft
6 500 7 500 9 000
3418916
19556
522
Military
Térképtáska bőr, katonai. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
3395583
19557
522
Military
Hollóházi MN 2983 1947-1987 feliratos Magyar Néphadsereg tálka, jelzett, kis kopással, 12x10,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
3395584
19558
522
Military
Hollóházi Magyar Honvédség Nyugállományúak Klubja tálka, jelzett, kis kopással, 14x12 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
3396283
19559
522
6500
Military
ca 1910 Osztrák-magyar katonák csoportképe. 4. Feldkompagnie. Nagy méretű fotó, illusztrált kartonon, keretben 37x30 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
6 500 Ft
6 500 7 500 9 000
3396280
19560
522
Military
ca 1940 Magyar katona színezett fotója. Üvegezett keretben Fotó mérete 17x24 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
3395546
19561
522
Military
Szentgyörgyi Dezső Harcászati Repülőezred logós bögre, jelzett, hibátlan, m: 10 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3394853
19562
522
4800
Military
Tank ábrázolással készült tömör bronz asztaldísz, 11x22 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 800 Ft
4 800 5 500 6 500
3203950
19563
522
Military
1935-1936 Fénykép-kiértékelés 1935-1936. Kézzel készült kiképzési jegyzet, fekete-fehér fotókkal (légifotókkal) gazdagon illusztrálva, az elülső borító sérült, hiányos, a 2. levélről a fotó hiányzik és a lap szakadt, a 3. levélen a fotó 2 sarka elvált a papírról, foltos, 22 sztl. lev.,33x20 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
3382543
19564
522
600
Military
cca 1910-1920 Katonai csoportkép, kartonra kasírozott fotó, a hátoldalon Pobuda Alfréd és Schäffer Ármin budapesti fényképészek pecsétjével jelzett, kissé viseltes, foltos, 11x15 cm, karton: 17x21,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
600 Ft
600 700 800
3105801
19565
522
700
Military
Új Honvédségi Szemle 1991/9. száma. A tartalomban többek között Kelet- és Közép-Európa a Varsói Szerződés megszűnése után, 45 év honvédelmi miniszterei, A tisztképzés jövőjéről. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
700 Ft
700 800 900
1865638
19566
522
Military
cca 1920 Redipuglia, olasz katonai temetőről készült nagyméretű fotónyomat paszpartuban / cca 1920 Italy, Redipuglia, Italian military cemetary. Large photo print in paspartu. 57x35 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-igLicitálás vége: január 22. 19:00
Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től
Események