Hajózás, Balaton Tételek száma: 20
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3500004
19411
522
30000
Ships Balaton
cca 1930 Légi fotó a Balatonról, 10×16 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
30 000 Ft
30 000 36 000 42 000
3505987
19412
522
22000
Ships Balaton
"Vegyen telket a Balaton legszebb helyén: Balatonföldváron!" Bp., Athenaeum, 20 p. + 1 (Balatonföldvár parcellázási térképe) t. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói haránt-alakú papírkötés, foltos, sérült borítóval, a térkép "illesztésén" szakadással, 4 lapszélen szakadással. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
22 000 Ft
22 000 26 000 30 000
3499995
19413
522
Ships Balaton
1937 Balatoni halászat, Balaton-menti templomok, 9 db albumlapra ragasztott fotó, feliratozva, 9×5,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
3505710
19414
522
Ships Balaton
cca 1950 Balaton. Utazási prospektus. [Bp., Offszet-ny.,] számos fotóval illusztrált, hajtásnyommal, orosz nyelven. 8 sztl. lev. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
3504307
19415
522
Ships Balaton
Toroczkai-Wigand Ede: Hogyan építsünk a Balaton partján? Budapest, 1921, Táltos (Hornyánszky Viktor), 38 p. + [2] p., Kiadói papírborítóval. A borító elvált a könyvtesttől, lapok jó állapotban még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
3507233
19416
522
Ships Balaton
1936 Siófok, vitorlásverseny a Balatonon, 6 db fotó, a hátoldalon feliratozva, 8x6 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
3482600
19417
522
Ships Balaton
Nagy Pál Sándor - Szilvay Géza: Hajómodellezés. Modellezők Könyvtára 6. Bp., 1969, Táncsics, 246 p. + 1 (kihajtható tábla) t. Megjelent 3700 példányban. Kiadói kartonált papírkötés, sérült gerinccel. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
3506265
19418
522
Ships Balaton
Keszthely Helikonliget.Villatelkek. Prospektus. [Bp.], Pesti Lloyd-ny., kihajtható prospektus, belül színes panorámaképpel, térképpel, fekete-fehér fotókkal, sérült, kihajtva: 30x46 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
3506523
19419
522
Ships Balaton
cca 1930 Cosulich Line - Trieste Motonave "Neptunia" gőzös térképe, hajtott, hajtás mentén kis sérülésekkel, 84x62 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
2772328
19420
522
Ships Balaton
Gál József: Széllel, szél ellen. Bp., 1989, Equator. Képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
3506205
19421
522
Ships Balaton
Balaton, Tihany két retro térkép még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
3397632
19422
522
Ships Balaton
The Golden Age of Sailing. Classic Yacht Photographies by Beken of Cowes. Text by William Collier. London, 1999, Random House. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-igLicitálás vége: január 22. 19:00
Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től
Események