Licitálható
24019.
Könyvek: Vallás
8 000 Ft
21,68 EUR, 25,00 USD
8 000 Ft
Kovács Sándor (1893-1972) szombathelyi püspökkel (1944. március 25. - 1972. március 23.) kapcsolatos tétel, 3 db:
Isten embere. Rekollekciós elmélkedések. DEDIKÁLT! Bp., 1966, Szent István Társulat, 307 p. Kiadói félvászon-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban, volt könyvtári példány.
Kovács Sándor szombathelyi püspök, muravidéki apostoli kormányzó főpásztori szózata híveihez püspöki székfoglalása alkalmával. (Püspökként az első megnyilatkozása.) Szombathely, 1944, Martineum-ny., 30+1 p. Kiadói papírkötés.;
Isten felé - Hazafelé. Szentbeszédek 1944. év advent vasárnapjaira, karácsonyra, és évvégi hálaadásra. Bp., 1944, Martineum-ny., 60 p. Kiadói haránt-alakú papírkötés, a hátsó szennylapon kis sérüléssel.;
| 1.000 Ft-ig | 100 Ft |
| 5.000 Ft-ig | 200 Ft |
| 10.000 Ft-ig | 500 Ft |
| 20.000 Ft-ig | 1.000 Ft |
| 50.000 Ft-ig | 2.000 Ft |
| 100.000 Ft-ig | 5.000 Ft |
| 200.000 Ft-ig | 10.000 Ft |
| 500.000 Ft-ig | 20.000 Ft |
| 1.000.000 Ft-ig | 50.000 Ft |
| 2.000.000 Ft-ig | 100.000 Ft |
| 5.000.000 Ft-ig | 200.000 Ft |
| 10.000.000 Ft-ig | 500.000 Ft |
| 10.000.000 Ft felett | 1.000.000 Ft |