[Fischer István, nagyszalatnyai báró (1754-1822)]: Rituale Agriense, seu formula agendorum in administratione sacramentorum et caeteris ecclesiae publicis functionibus [...] Budae, 1815, Typis Regiae Universitatis Pestanae, XII+595 p. Latin nyelven. Aranyozott egészbőr-kötésben, viseltes állapotban, sérült borítóval és gerinccel, helyenként foltos, sérült lapokkal.