Licitálható
22251.
Könyvek: Utazás, helytörténet
2 000 Ft
5,42 EUR, 6,25 USD
2 000 Ft
Újpest története. Szerk.: Gerelyes Ede. Bp., 1977, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó, 360+[4] p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 3000 példányban. + 1978 Kovács Ferenc IV. kerületi tanácselnök a könyvhöz mellékelt levele, autográf aláírásával
| 1.000 Ft-ig | 100 Ft |
| 5.000 Ft-ig | 200 Ft |
| 10.000 Ft-ig | 500 Ft |
| 20.000 Ft-ig | 1.000 Ft |
| 50.000 Ft-ig | 2.000 Ft |
| 100.000 Ft-ig | 5.000 Ft |
| 200.000 Ft-ig | 10.000 Ft |
| 500.000 Ft-ig | 20.000 Ft |
| 1.000.000 Ft-ig | 50.000 Ft |
| 2.000.000 Ft-ig | 100.000 Ft |
| 5.000.000 Ft-ig | 200.000 Ft |
| 10.000.000 Ft-ig | 500.000 Ft |
| 10.000.000 Ft felett | 1.000.000 Ft |