Licitálható
22002.
Könyvek: Utazás, helytörténet
10 000 Ft
27,10 EUR, 31,25 USD
10 000 Ft
Siklóssy László: A régi Budapest erkölcse I-III. köt.
I. köt.: A magyar középkor erkölcse. II. köt.: A prostitúció. (1541-1848). III. köt.: A polgári erkölcs. Teljes! [Egybekötve.]
Bp., 1922-1923, Táltos, 207;+288;+213+3 p. Első kiadás! Számozott (23./50), a szerző, Siklóssy László (1881-1951) író, ügyvéd, művelődéstörténész, esztéta, újságíró és szerkesztő által ALÁÍRT példány! Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel és kötéssel, az utolsó lap és a hátsó szennylap részben összeragadt és szakadtak, a borítón címkével, régi intézményi bélyegzésekkel.
| 1.000 Ft-ig | 100 Ft |
| 5.000 Ft-ig | 200 Ft |
| 10.000 Ft-ig | 500 Ft |
| 20.000 Ft-ig | 1.000 Ft |
| 50.000 Ft-ig | 2.000 Ft |
| 100.000 Ft-ig | 5.000 Ft |
| 200.000 Ft-ig | 10.000 Ft |
| 500.000 Ft-ig | 20.000 Ft |
| 1.000.000 Ft-ig | 50.000 Ft |
| 2.000.000 Ft-ig | 100.000 Ft |
| 5.000.000 Ft-ig | 200.000 Ft |
| 10.000.000 Ft-ig | 500.000 Ft |
| 10.000.000 Ft felett | 1.000.000 Ft |