Licitálható
22082.
Könyvek: Utazás, helytörténet
4 000 Ft
10,84 EUR, 12,50 USD
4 000 Ft
Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben X. köt.: Tirol és Voralberg. Bp., 1893., M. Kir. Államnyomda, 1 (színes képtábla) t + XII+594 p. Nagyon gazdag egészoldalas és szövegközti képanyaggal illusztrált. Korabeli átkötött aranyozott gerincű félbőr-kötés, festett lapélekkel, kopott borítóval, sérült, részben hiányos gerinccel.
| 1.000 Ft-ig | 100 Ft |
| 5.000 Ft-ig | 200 Ft |
| 10.000 Ft-ig | 500 Ft |
| 20.000 Ft-ig | 1.000 Ft |
| 50.000 Ft-ig | 2.000 Ft |
| 100.000 Ft-ig | 5.000 Ft |
| 200.000 Ft-ig | 10.000 Ft |
| 500.000 Ft-ig | 20.000 Ft |
| 1.000.000 Ft-ig | 50.000 Ft |
| 2.000.000 Ft-ig | 100.000 Ft |
| 5.000.000 Ft-ig | 200.000 Ft |
| 10.000.000 Ft-ig | 500.000 Ft |
| 10.000.000 Ft felett | 1.000.000 Ft |