Licitálható
22732.
Könyvek: Történelem
1 000 Ft
2,71 EUR, 3,13 USD
1 000 Ft
Vegyes könyvtétel, 2 köt:
Ranke, [Leopold von] Lipót: A római pápák az utolsó négy században. I. kötet. Ford.: Lehr Albert. Bp., 1886, MTA, (Athenaeum-ny.), 2+VIII+439 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, kopott borítóval.;
Pauler Gyula: A magyar nemzet története az Árpád-házi királyok alatt. Első kötet. Bp., 1899. Magyar Tudományos Akadémia, (Hornyánsky Viktor-ny.), XVI+1-544, 593-667+1 p.
Első kiadás.
Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, Hirháger-kötés, márványozott lapélekkel, kopott borítóval, foltos lapokkal, sérült kötéssel, kijáró (529-544) és hiányzó (545-592) lapokkal.;
| 1.000 Ft-ig | 100 Ft |
| 5.000 Ft-ig | 200 Ft |
| 10.000 Ft-ig | 500 Ft |
| 20.000 Ft-ig | 1.000 Ft |
| 50.000 Ft-ig | 2.000 Ft |
| 100.000 Ft-ig | 5.000 Ft |
| 200.000 Ft-ig | 10.000 Ft |
| 500.000 Ft-ig | 20.000 Ft |
| 1.000.000 Ft-ig | 50.000 Ft |
| 2.000.000 Ft-ig | 100.000 Ft |
| 5.000.000 Ft-ig | 200.000 Ft |
| 10.000.000 Ft-ig | 500.000 Ft |
| 10.000.000 Ft felett | 1.000.000 Ft |