Magyar diplomácziai emlékek az Anjou-korból. I. köt. Szerk.: Wenzel Gusztáv. Magyar Történelmi Emlékek. Monumenta Hungariae Historica. IV. osztály: Diplomacziai emlékek I.
Országgyűlési emlékek. Bp., 1874, MTA, (Athenaeum-ny.), XXX+2+423 p. Korabeli átkötött félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kopott borítóval, a borítón címkével, régi intézményi bélyegzésekkel.