Licitálható
22583.
Könyvek: Történelem
2 800 Ft
7,59 EUR, 8,75 USD
2 800 Ft
Gracza György: Kossuth Lajos élete és működése. Cserépy Árpád, Homicskó A[thanáz], Kiss Lajos, Markt L., Nemes Mihály és Szemlér Mihály rajzaival. Bp., 1893., "Budapest", (Wodianer F. és Fiai-ny.), 4+230+2 p. Szövegközti és egészoldalas ábrákkal. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, néhány kijáró lappal.
| 1.000 Ft-ig | 100 Ft |
| 5.000 Ft-ig | 200 Ft |
| 10.000 Ft-ig | 500 Ft |
| 20.000 Ft-ig | 1.000 Ft |
| 50.000 Ft-ig | 2.000 Ft |
| 100.000 Ft-ig | 5.000 Ft |
| 200.000 Ft-ig | 10.000 Ft |
| 500.000 Ft-ig | 20.000 Ft |
| 1.000.000 Ft-ig | 50.000 Ft |
| 2.000.000 Ft-ig | 100.000 Ft |
| 5.000.000 Ft-ig | 200.000 Ft |
| 10.000.000 Ft-ig | 500.000 Ft |
| 10.000.000 Ft felett | 1.000.000 Ft |