Deák Ferencz emlékezete II. köt.: Levelek 1822-1875. Dr. Váczy János előszavával. Bp. 1890, Ráth Mór, (Prochaska Károly-ny.), 8 sztl. lev.+ IV+392 p. Kiadói aranyozott, zöld egészvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, kopott borítókkal, a borítón címkével, régi intézményi bélyegzésekkel.