Licitálható
23618.
Könyvek: Természettudomány, medicina
2 400 Ft
6,50 EUR, 7,50 USD
2 400 Ft
[Richard, Jules] Dr. Richard J.: Oczeanográfia. Ford.: Dr. Pécsi Albert. Az eredetivel összehasonlították: Dr. Kövesligethy Radó és Dr. Soós Lajos. Bp., 1912, Kir. M. Természettudományi Társulat ("Pátria"-ny.), XI+576 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kopott borítóval.
| 1.000 Ft-ig | 100 Ft |
| 5.000 Ft-ig | 200 Ft |
| 10.000 Ft-ig | 500 Ft |
| 20.000 Ft-ig | 1.000 Ft |
| 50.000 Ft-ig | 2.000 Ft |
| 100.000 Ft-ig | 5.000 Ft |
| 200.000 Ft-ig | 10.000 Ft |
| 500.000 Ft-ig | 20.000 Ft |
| 1.000.000 Ft-ig | 50.000 Ft |
| 2.000.000 Ft-ig | 100.000 Ft |
| 5.000.000 Ft-ig | 200.000 Ft |
| 10.000.000 Ft-ig | 500.000 Ft |
| 10.000.000 Ft felett | 1.000.000 Ft |