Licitálható
23616.
Könyvek: Természettudomány, medicina
2 400 Ft
6,50 EUR, 7,50 USD
2 400 Ft
Novobátzky Károly: A relativitás elmélete. Bp., 1963., Tankönyvkiadó. 2., javÃtott kiadás változatlan utánnyomása. Megjelent 2100 példányban. Kiadói félvászon-kötés, javÃtott, sérült kiadói papÃr védÅ‘borÃtóban.
| 1.000 Ft-ig | 100 Ft |
| 5.000 Ft-ig | 200 Ft |
| 10.000 Ft-ig | 500 Ft |
| 20.000 Ft-ig | 1.000 Ft |
| 50.000 Ft-ig | 2.000 Ft |
| 100.000 Ft-ig | 5.000 Ft |
| 200.000 Ft-ig | 10.000 Ft |
| 500.000 Ft-ig | 20.000 Ft |
| 1.000.000 Ft-ig | 50.000 Ft |
| 2.000.000 Ft-ig | 100.000 Ft |
| 5.000.000 Ft-ig | 200.000 Ft |
| 10.000.000 Ft-ig | 500.000 Ft |
| 10.000.000 Ft felett | 1.000.000 Ft |