Licitálható
23542.
Könyvek: Természettudomány, medicina
30 000 Ft
81,30 EUR, 93,75 USD
30 000 Ft
Holodkovszkij, N. A. - Szilantyjev, A. A.: Európa madarai. Gyakorlati ornitológia az európai madarak atlaszával. Szentpétervár, 1901, A. F. Devrien. Szövegközti fekete-fehér képekkel és szÃnes táblákkal illusztrálva. Orosz nyelven. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, helyenként kissé foltos lapokkal, kisebb lapszéli ázásnyomokkal, intézményi bélyegzÅ‘vel. // Holodkovskii, N. A. - Silantyev, A. A.: Birds of Europe. Practical Ornithology with an Atlas of European Birds. In Russian language. Hardcover, with slightly stained pages.
| 1.000 Ft-ig | 100 Ft |
| 5.000 Ft-ig | 200 Ft |
| 10.000 Ft-ig | 500 Ft |
| 20.000 Ft-ig | 1.000 Ft |
| 50.000 Ft-ig | 2.000 Ft |
| 100.000 Ft-ig | 5.000 Ft |
| 200.000 Ft-ig | 10.000 Ft |
| 500.000 Ft-ig | 20.000 Ft |
| 1.000.000 Ft-ig | 50.000 Ft |
| 2.000.000 Ft-ig | 100.000 Ft |
| 5.000.000 Ft-ig | 200.000 Ft |
| 10.000.000 Ft-ig | 500.000 Ft |
| 10.000.000 Ft felett | 1.000.000 Ft |