Licitálható
23583.
Könyvek: Természettudomány, medicina
3 800 Ft
10,30 EUR, 11,88 USD
3 800 Ft
Hajas József - Rázsó Imre: Mezőgazdaság számokban. Bp., 1955, Mezőgazdasági Kiadó, 751+1 p. Kiadói kopott, foltos félvászon-kötésben, laza fűzéssel, kijáró lapokkal.
| 1.000 Ft-ig | 100 Ft |
| 5.000 Ft-ig | 200 Ft |
| 10.000 Ft-ig | 500 Ft |
| 20.000 Ft-ig | 1.000 Ft |
| 50.000 Ft-ig | 2.000 Ft |
| 100.000 Ft-ig | 5.000 Ft |
| 200.000 Ft-ig | 10.000 Ft |
| 500.000 Ft-ig | 20.000 Ft |
| 1.000.000 Ft-ig | 50.000 Ft |
| 2.000.000 Ft-ig | 100.000 Ft |
| 5.000.000 Ft-ig | 200.000 Ft |
| 10.000.000 Ft-ig | 500.000 Ft |
| 10.000.000 Ft felett | 1.000.000 Ft |