Licitálható
23546.
Könyvek: Természettudomány, medicina
8 000 Ft
21,68 EUR, 25,00 USD
8 000 Ft
Dr. Supan Alexander. A fizikai földrajz alapvonalai. I-II. rész . Budapest, 1910. Kertész József Könyvnyomdája. Negyedik, átdolgozott és javÃtott kiadás. VII + [1] + 423 + [1] p. + 17 t. (térképek, egy kihajtható). Aranyozott korabeli félvászon kötésben, jó állapotban
| 1.000 Ft-ig | 100 Ft |
| 5.000 Ft-ig | 200 Ft |
| 10.000 Ft-ig | 500 Ft |
| 20.000 Ft-ig | 1.000 Ft |
| 50.000 Ft-ig | 2.000 Ft |
| 100.000 Ft-ig | 5.000 Ft |
| 200.000 Ft-ig | 10.000 Ft |
| 500.000 Ft-ig | 20.000 Ft |
| 1.000.000 Ft-ig | 50.000 Ft |
| 2.000.000 Ft-ig | 100.000 Ft |
| 5.000.000 Ft-ig | 200.000 Ft |
| 10.000.000 Ft-ig | 500.000 Ft |
| 10.000.000 Ft felett | 1.000.000 Ft |