Licitálható
23544.
Könyvek: Természettudomány, medicina
10 000 Ft
27,10 EUR, 31,25 USD
10 000 Ft
[Bock, Carl Ernst (1809-1874)] Bock Károly: Egészség-Tan a nép számára, mely megtanitja az embert az egészség fenntartására és helyreállítására. Dr. - - lipcsei tanár után átdolgozta: Izsó Lajos. Bp., 1874., Légrády Testvérek, 221 p. Átkötött félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kopott borítóval, névbejegyzéssel, kissé foxing foltos lapokkal.
| 1.000 Ft-ig | 100 Ft |
| 5.000 Ft-ig | 200 Ft |
| 10.000 Ft-ig | 500 Ft |
| 20.000 Ft-ig | 1.000 Ft |
| 50.000 Ft-ig | 2.000 Ft |
| 100.000 Ft-ig | 5.000 Ft |
| 200.000 Ft-ig | 10.000 Ft |
| 500.000 Ft-ig | 20.000 Ft |
| 1.000.000 Ft-ig | 50.000 Ft |
| 2.000.000 Ft-ig | 100.000 Ft |
| 5.000.000 Ft-ig | 200.000 Ft |
| 10.000.000 Ft-ig | 500.000 Ft |
| 10.000.000 Ft felett | 1.000.000 Ft |