https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Folyamatos online aukciók
Tétel

Baeblich, H[ermann]: Die Archive der Vorwelt. Gemeinfassliche Darstell...

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül

Licitálható

Licitálok:

800 900 1 000

 

1

Kikiáltási ár:

800 Ft
2,17 EUR, 2,50 USD

Ajánlatok száma:

0

Minimális ajánlat:

800 Ft

Leírás:

Baeblich, H[ermann]: Die Archive der Vorwelt. Gemeinfassliche Darstellung der Entstehung und Entwickelung der Erde von H. Baeblich. Mit 116 in den Text gedruckten Illustrationen und 2 Tafeln. Berlin, 1880. Selmar Hahne's Buchhandlung. 1 t. (címkép) + [2] + IV + [11]-576 + XI + [1] p. + 1 térkép (kétszínnyomású, kihajtható). Egyetlen kiadás. Hermann Baeblich (1832-1880 után) német természetrajzi író kötete a Föld geológiai jelenségeit kutatja, népszerű, olvasmányos stílusban. A korszak ismeretterjesztő színvonalán álló kötet a vulkanizmus, a földrengések, a gleccsermozgások elemzése után a fosszíliák elemzése alapján rekonstruálja a földtörténeti korok földtani, növény- és állattani változásait. Oldalszámozáson belül számos szövegközti ábrával, vulkánkitörésekkel, földrengésekkel, őslény-nyomatokkal, dinoszaurusz fajtákkal és nem utolsósorban a közép-európai beltenger létrejöttének és visszahúzódásának térképeivel. Kötetünk színes térképe is a közép-európai tengert ábrázolja. Példányunk törzsszövege teljes, ám kötet eleji tartalomjegyzéke hiányzik. (Die Wunder der Schöpfung. Erster Band.) Díszesen aranyozott, festett, vaknyomásos, enyhén kopott kiadói egészvászon kötésben, márványmintás festésű lapszélekkel. A hátsó kötéstáblán enyhe foltosság. Jó példány.

Megosztás:

Facebook

Tétel fotót készítette : ufk

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz