Licitálható
23548.
Könyvek: Természettudomány, medicina
13 000 Ft
35,23 EUR, 40,63 USD
13 000 Ft
1900-1916 Magyar Kir. Földtani Intézet évi jelentése 1900-ról, 1901-ról, 1903-ról, 1906-ról, 1907-ról, 1908-ról, 1909-ről, 1911-ről, 1912-ről, 1913-ról, és 1916-ról II. rész. Összesen 11 kötet.
Bp., 1902-1917, Franklin, 210+2 p.+1 t.; 172+4 p. +1 (Bányászat Dobsina város területén) t.; 291 p.+ 3 t.; 239+1 p.; 303 p.+1 t.; 2+208 p.; 252 p.; 289+3 p.+2 t.; 373+3 p. + V t.; 304 p.+IV t.; [353]-710+1 p. +IV-XIII t. Korabeli szecessziós egészvászon-kötések (8 kötet, Esztergom, Buzárovits Gusztáv-kötések), festett lapélekkel, valamint kiadói papírkötés, és átkötött modern egészműbőr-kötés és félműbőr-kötés, kis kopásnyomokkal, néhány kötetben régi bélyegzésekkel, de alapvetően jó állapotban.
| 1.000 Ft-ig | 100 Ft |
| 5.000 Ft-ig | 200 Ft |
| 10.000 Ft-ig | 500 Ft |
| 20.000 Ft-ig | 1.000 Ft |
| 50.000 Ft-ig | 2.000 Ft |
| 100.000 Ft-ig | 5.000 Ft |
| 200.000 Ft-ig | 10.000 Ft |
| 500.000 Ft-ig | 20.000 Ft |
| 1.000.000 Ft-ig | 50.000 Ft |
| 2.000.000 Ft-ig | 100.000 Ft |
| 5.000.000 Ft-ig | 200.000 Ft |
| 10.000.000 Ft-ig | 500.000 Ft |
| 10.000.000 Ft felett | 1.000.000 Ft |