Licitálható
23710.
Könyvek: Társadalomtudomány
40 000 Ft
108,40 EUR, 125,00 USD
40 000 Ft
L. Annaei Senecae Philosophi Opera. Ad optimas editiones collata praemittitur notitia literaria studiis societatis bipontinae. Tomus I-IV.
Biponti [Zweibrücken], 1782, Ex Typographia Societatis, 2 (címlap, rajta Seneca rézmetszetű portréjával)+XL+304 p.; 2 (címlap, rajta Nero rézmetszetű portréjával) + 336 p.; 2 (címlap, rajta Agrippina rézmetszetű portréjával)+431 p; 2 (címlap, rajta Claudius rézmetszetű portréjával)+424 p. Latin nyelven. Korabeli aranyozott, álbordás gerincű egészbőr-kötés, festett lapélekkel, kopott borítókkal, kissé foxing foltos lapokkal, névbejegyzéssel és névbélyegzéssel a címlapokon.
| 1.000 Ft-ig | 100 Ft |
| 5.000 Ft-ig | 200 Ft |
| 10.000 Ft-ig | 500 Ft |
| 20.000 Ft-ig | 1.000 Ft |
| 50.000 Ft-ig | 2.000 Ft |
| 100.000 Ft-ig | 5.000 Ft |
| 200.000 Ft-ig | 10.000 Ft |
| 500.000 Ft-ig | 20.000 Ft |
| 1.000.000 Ft-ig | 50.000 Ft |
| 2.000.000 Ft-ig | 100.000 Ft |
| 5.000.000 Ft-ig | 200.000 Ft |
| 10.000.000 Ft-ig | 500.000 Ft |
| 10.000.000 Ft felett | 1.000.000 Ft |