1886 Közgazdasági Értesítő. A földmivelés-, ipar- és kereskedelemügyi magy. kir. ministerium közlönye. V. évf. 1-25. sz. (Fél évfolyam egy kötetben.) Bp., Pesti Könyvnyomda Rt., LXXII+956 p. Félvászon-kötésben, viseltes állapotban, sérült gerinccel, helyenként sérült, kijáró lapokkal, intézményi bélyegzőkkel.