Licitálható
23688.
Könyvek: Lótenyésztés, lósport
8 000 Ft
21,68 EUR, 25,00 USD
8 000 Ft
Pettkó-Szandtner Tibor, felsődriethomai: A magyar kocsizás. Bp., 1931, Biró Miklós-ny., 287+(5) p.+ 17 t. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas, foltos borítóval, sérült gerinccel, tulajdonosi névbejegyzéssel.
| 1.000 Ft-ig | 100 Ft |
| 5.000 Ft-ig | 200 Ft |
| 10.000 Ft-ig | 500 Ft |
| 20.000 Ft-ig | 1.000 Ft |
| 50.000 Ft-ig | 2.000 Ft |
| 100.000 Ft-ig | 5.000 Ft |
| 200.000 Ft-ig | 10.000 Ft |
| 500.000 Ft-ig | 20.000 Ft |
| 1.000.000 Ft-ig | 50.000 Ft |
| 2.000.000 Ft-ig | 100.000 Ft |
| 5.000.000 Ft-ig | 200.000 Ft |
| 10.000.000 Ft-ig | 500.000 Ft |
| 10.000.000 Ft felett | 1.000.000 Ft |