A zsidók története. A bibliai korszak befejezéséről a legujabb kori különös tekintettel a zsidók történetére Magyarországon, irodalmi szemelvényekkel. Dr. Kayserling M. "Handbuch der Israelitischen Geschichte" czímű könyve stb. alapvető mű nyomán. A középiskolák felsőbb osztálya, tanítóképző-intézetek és a család számára. Szerk.: Csukási Fülöp és Schön József. Bp., 1886, Franklin, X+2+308 p. Átkötött félvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, kopott borítókkal, a borítón címkével, régi intézményi bélyegzésekkel.