Könyvek: Jog

Tételek száma: 23

Kengyel Miklós: A bírói hatalom és a felek rendelkezési joga a polgári perben. Osiris Könyvtár. Jogtudomány. Bp.,2003,Osiris. Kiadói papírkötés
22420.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00
Minimális ajánlat:
4 800 Ft
4 800 5 500 6 500
Zhores Medvegyev: A levelezés titkosságát a törvény garantálja. Bp., 1985, ABC &amp; MO. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
22421.

Zhores Medvegyev: A levelezés titkosságát a törvény garantálja. Bp., 1985, ABC & MO. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
cca 1895-1943 Vegyes jogi könyvtétel:  Döntvénytár. A felsőbíróságok elvi jelentőségű határozatai, jegyzetekkel ellátva. III. folyam I-II. kötet. Bp., 1895, Franklin, XXIII+368+XXIII+368 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kis kopásnyomokkal, jó állapotban.;  Döntvénytár. A felsőbíróságok elvi jelentőségű határozatai, jegyzetekkel ellátva. III. folyam XXIII-XXIV. kötet. Bp., 1903., Franklin, XXXIX+371+XL+370 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kis kopásnyomokkal, jó állapotban.  1917 Kersekedelmi jog. XIV. évf. (1917.) 1-16., 19-24. sz. Főszerk.: Bubla Ferenc. Felelős szerk.: Szente Lajos. Főmunkatárs: Kuncz Ödön. Bp., 1917., Országos Központi Községi Nyomda Rt., 4+164+185-248 p. Átkötött félvászon-kötés, bélyegzésekkel.;  1932 Jogi Hírlap VI. évf. 52+1-51 sz. Szerk.: Boda Gyula. Bp., Centrum, 16+408 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, bélyegzésekkel, egy-két kissé sérült lappal.;  1935-1936 Jogi Hírlap X. évf. 1-52 sz. Szerk.: Boda Gyula. Bp., Centrum, 400+12 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, bélyegzésekkel.;  1904-1943 Igazságügyi Közlöny 11 kötete (1904, 1905, 1906., 1924, 1925, 1928., 1931., 1933., 1935,1936., 1943.) + Az Igazságügyi Közlöny I-XV. és XXI-XXXV. évf. mutatója. Félvászon-kötések, változó állapotban, közte kopott borítókkal, és 2 sérült gerinccel.
22422.

cca 1895-1943 Vegyes jogi könyvtétel:

Döntvénytár. A felsőbíróságok elvi jelentőségű határozatai, jegyzetekkel ellátva. III. folyam I-II. kötet. Bp., 1895, Franklin, XXIII+368+XXIII+368 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kis kopásnyomokkal, jó állapotban.;

Döntvénytár. A felsőbíróságok elvi jelentőségű határozatai, jegyzetekkel ellátva. III. folyam XXIII-XXIV. kötet. Bp., 1903., Franklin, XXXIX+371+XL+370 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kis kopásnyomokkal, jó állapotban.

1917 Kersekedelmi jog. XIV. évf. (1917.) 1-16., 19-24. sz. Főszerk.: Bubla Ferenc. Felelős szerk.: Szente Lajos. Főmunkatárs: Kuncz Ödön. Bp., 1917., Országos Központi Községi Nyomda Rt., 4+164+185-248 p. Átkötött félvászon-kötés, bélyegzésekkel.;

1932 Jogi Hírlap VI. évf. 52+1-51 sz. Szerk.: Boda Gyula. Bp., Centrum, 16+408 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, bélyegzésekkel, egy-két kissé sérült lappal.;

1935-1936 Jogi Hírlap X. évf. 1-52 sz. Szerk.: Boda Gyula. Bp., Centrum, 400+12 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, bélyegzésekkel.;

1904-1943 Igazságügyi Közlöny 11 kötete (1904, 1905, 1906., 1924, 1925, 1928., 1931., 1933., 1935,1936., 1943.) + Az Igazságügyi Közlöny I-XV. és XXI-XXXV. évf. mutatója. Félvászon-kötések, változó állapotban, közte kopott borítókkal, és 2 sérült gerinccel.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
cca 1904-1942 Nagy jogi folyóirat tétel: Igazságügyi javaslatok tára (12 kötet) és Igazságügyi közlöny (36 kötet) c. folyóirat több évfolyama, összesen 48 kötetben, vászon, félvászon és félbőr kötésekben, változó állapotban, kopott borítókkal, közte 1 sérült gerinccel és kötéssel.
22423.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
Zlinszky János: Római büntetőjog. Bp.,1997,Nemzeti Tankönyvkiadó. 7. kiadás. Kiadói papírkötés, az elülső borító alsó sarkán gyűrődéssel.
22424.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
22425.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Vegyes jogi könyvtétel, 2 db: Mezey Barna: Magyar jogtörténet. Szerk.: - -.; Magyar alkotmánytörténet. 3. átdolgozott, javított kiadás. Bp., 2000-2003, Osiris. Kiadói kartonált papírkötés.
22426.

Vegyes jogi könyvtétel, 2 db:
Mezey Barna: Magyar jogtörténet. Szerk.: - -.;
Magyar alkotmánytörténet. 3. átdolgozott, javított kiadás.
Bp., 2000-2003, Osiris. Kiadói kartonált papírkötés.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
1930 - 1942 Belügyi Közlöny 7 kötete: 1930 XXXV. évf. 1-58. sz. XXXVI+1096 p. 1933 XXXVIII. évf. 1-54. sz., XXXIV+776 p. 1935 XL. évf. 1-52. sz., XXIX+3+792 p.; 1937 XLII. évf. 1-52. sz., XXVIII+708 p.; 1938 XLIII. évf. 1-57. sz., XXXIII+1240 p.; 1941 XLVI. évf. I-II. félév. 1-30. sz., 31-57. sz.,XXVI+1298 p.;XLVIII+1299-2468 p.; 1942 XLVII. évf. I. félév. 1-27. sz., XXVI+1198 p.; Bp., 1930-1942, "Pátria" - Fővárosi Nyomda Rt. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítókkal, foltos lapokkal, bélyegzésekkel, változó állapotban.
22427.

1930 - 1942 Belügyi Közlöny 7 kötete:
1930 XXXV. évf. 1-58. sz. XXXVI+1096 p.
1933 XXXVIII. évf. 1-54. sz., XXXIV+776 p.
1935 XL. évf. 1-52. sz., XXIX+3+792 p.;
1937 XLII. évf. 1-52. sz., XXVIII+708 p.;
1938 XLIII. évf. 1-57. sz., XXXIII+1240 p.;
1941 XLVI. évf. I-II. félév. 1-30. sz., 31-57. sz.,XXVI+1298 p.;XLVIII+1299-2468 p.;
1942 XLVII. évf. I. félév. 1-27. sz., XXVI+1198 p.;
Bp., 1930-1942, "Pátria" - Fővárosi Nyomda Rt. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítókkal, foltos lapokkal, bélyegzésekkel, változó állapotban.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
1923 - 1928 Belügyi Közlöny 5 kötete:  1923 XXVIII. évf. 1-25. sz., XLII+1036 p.;  1924 XXIX. évf. 1-26. sz., XLIV+679 p.;  1925 XXX. évf. I-II. félév. 1-28, 29-57. sz., XXVI+613 p.; XLIV+615-1210+64 p.  1926 XXXI. évf. 1-55. sz., XXXVI+944 p.;  1928 XXXIII. évf. 1-55. sz., XLIV+1062 p. Bp., 1923-1928., Pesti Könyvnyomda Rt. - Fővárosi Nyomda. Félvászon-kötésekben, kopott borítókkal, közte sérült gerinccel is, részben foltos lapokkal, bélyegzésekkel, bejelölésekkel.
22428.

1923 - 1928 Belügyi Közlöny 5 kötete:
1923 XXVIII. évf. 1-25. sz., XLII+1036 p.;
1924 XXIX. évf. 1-26. sz., XLIV+679 p.;
1925 XXX. évf. I-II. félév. 1-28, 29-57. sz., XXVI+613 p.; XLIV+615-1210+64 p.
1926 XXXI. évf. 1-55. sz., XXXVI+944 p.;
1928 XXXIII. évf. 1-55. sz., XLIV+1062 p.
Bp., 1923-1928., Pesti Könyvnyomda Rt. - Fővárosi Nyomda. Félvászon-kötésekben, kopott borítókkal, közte sérült gerinccel is, részben foltos lapokkal, bélyegzésekkel, bejelölésekkel.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
Vegyes jogi könyvtétel és jogi folyóiratok a XX: sz. elejéről. Magyar jogi szemle, Pénzügyi és közigazgatási jog tára, Magyar igazságügy, Vegyes döntőbírósági határozatok tára, Polgári törvénykezési jog tára, Polgári perjog, sommás eljárás, Magánjog tára, stb. össz 16 kötet
22429.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
22430.

Kiadói papírkötés.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Kereskedelmi jogi folyóirat tétel: A Kereskedelmi jog c. folyóirat 1908-1938 közötti évfolyamok közül 6 teljes évfolyam bekötve
22431.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:00

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

  Események