Fotó

Tételek száma: 522

Balogd (Blazice Kassához közel) református temploma, feliratozott MTI fotó (Petrás), 23x17 cm
18698.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
ca 1890 Prága látkép fotó. Zselatinos ezüst nagyítás. kartonon 26x17 cm
18699.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
cca 1890-1900 Ada Kaleh utcarészletének keményhátú fotója, részben színezett, fotó kartonon, a felső részén felületi kopásnyomokkal, 11x17 cm
18700.

Licitálható
Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,80
250,00
Minimális ajánlat:
80 000 Ft
80 000 95 000 110 000
18701.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
Samuel Bourne (1834-1912): Burma, Mandalay / Iravadi folyo, Shepherd &amp; Robertson Co. Kétoldalas albumin fotó kartonon. Jelzett Cholnoky Jenő földrajztudós és utazó feliratozásával 38x30 cm /  Samuel Bourne (1834-1912): Burma, Mandalay, Ship of the ruler / Iravadi river next to Promei. Shepherd &amp; Robertson. Double sided albumen photo on cardboard Signed. With captions by geographer and traveler Jenő Cholnoky 38x30 cm
18702.

Samuel Bourne (1834-1912): Burma, Mandalay / Iravadi folyo, Shepherd & Robertson Co. Kétoldalas albumin fotó kartonon. Jelzett Cholnoky Jenő földrajztudós és utazó feliratozásával 38x30 cm /

Samuel Bourne (1834-1912): Burma, Mandalay, Ship of the ruler / Iravadi river next to Promei. Shepherd & Robertson. Double sided albumen photo on cardboard Signed. With captions by geographer and traveler Jenő Cholnoky 38x30 cm

Licitálható
Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00
Minimális ajánlat:
24 000 Ft
24 000 28 000 32 000
18703.

Licitálható
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
Minimális ajánlat:
10 000 Ft
10 000 12 000 14 000
cca 1900 Isztambul, Zsófia templom bejárata G. Berggren jelzett fotó magyar utazó által feliratozott, kartonon 34x25 cm  ca 1890 Istanbul Sophie church. Photo of G. Berggren on cardboard. inscribed by a Hungarian traveler 34x25 cm
18704.

cca 1900 Isztambul, Zsófia templom bejárata G. Berggren jelzett fotó magyar utazó által feliratozott, kartonon 34x25 cm

ca 1890 Istanbul Sophie church. Photo of G. Berggren on cardboard. inscribed by a Hungarian traveler 34x25 cm

Licitálható
Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,23
40,63
Minimális ajánlat:
13 000 Ft
13 000 15 000 18 000
cca 1890 Ránkfüred, Ránkherlány, Rank Herlein, Herlany SK Artesi kút felszökkenése. Nagy méretű fotó kartonon Letzer S. fényképész felvétele 32x40 cm
18705.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
Savnik, Schavnyik, Spissky Stiavnik (SK) (posta Betlenfalu) püspöki nyaraló. Nagy méretű keményhátú fotó 24x18 cm / Large photo
18706.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
cca 1900 Therapia a Boszporusz mellett Loreley német hajóállomás / Boszporusz halászó állvány kétoldalas fotó kartonon Sébah &amp; Joaillier jelzett felvétele magyar utazó feliratozásával 36x30 cm /  cca 1900 Therapia near Bosphore / Fishing station double sided photo by Sébah &amp; Joaillier with Hungarian traveler's caption 36x30 cm
18707.

cca 1900 Therapia a Boszporusz mellett Loreley német hajóállomás / Boszporusz halászó állvány kétoldalas fotó kartonon Sébah & Joaillier jelzett felvétele magyar utazó feliratozásával 36x30 cm /

cca 1900 Therapia near Bosphore / Fishing station double sided photo by Sébah & Joaillier with Hungarian traveler's caption 36x30 cm

Licitálható
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25
Minimális ajánlat:
18 000 Ft
18 000 20 000 24 000
India, Gválijar (Gwalior) Fort Ihansi / Régi híd maradványa, Shepherd &amp; Robertson Co. Kétoldalas albumin fotó kartonon. Cholnoky Jenő földrajztudós és utazó feliratozásával 38x30 cm /  India, Hwalior, Fort Ihansi / Old bridge. Shepherd &amp; Robertson. Double sided albumen photo on cardboard Signed. With captions by geographer and traveler Jenő Cholnoky 38x30 cm
18708.

India, Gválijar (Gwalior) Fort Ihansi / Régi híd maradványa, Shepherd & Robertson Co. Kétoldalas albumin fotó kartonon. Cholnoky Jenő földrajztudós és utazó feliratozásával 38x30 cm /

India, Hwalior, Fort Ihansi / Old bridge. Shepherd & Robertson. Double sided albumen photo on cardboard Signed. With captions by geographer and traveler Jenő Cholnoky 38x30 cm

Licitálható
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00
Minimális ajánlat:
16 000 Ft
16 000 19 000 22 000
Samuel Bourne (1834-1912): India, Kanpur emlékmű / Allahabad lóverseny tér. Shepherd &amp; Robertson Co. Kétoldalas albumin fotó kartonon Cholnoky Jenő földrajztudós és utazó feliratozásával 38x30 cm /  Samuel Bourne (1834-1912): India, Cawnpore / Allahabad. Shepherd &amp; Robertson. Double sided albumen photo on cardboard with captions by geographer and traveler Jenő Cholnoky
18709.

Samuel Bourne (1834-1912): India, Kanpur emlékmű / Allahabad lóverseny tér. Shepherd & Robertson Co. Kétoldalas albumin fotó kartonon Cholnoky Jenő földrajztudós és utazó feliratozásával 38x30 cm /

Samuel Bourne (1834-1912): India, Cawnpore / Allahabad. Shepherd & Robertson. Double sided albumen photo on cardboard with captions by geographer and traveler Jenő Cholnoky

Licitálható
Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75
Minimális ajánlat:
22 000 Ft
22 000 26 000 30 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:00

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

  Események