Fotó

Tételek száma: 522

cca 1930 Virágh János (Magyar Honvéd Térképészeti Intézet) családja társaságában, egyenruhában, széleken szakadással, 17,5x23,5 cm
18613.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
Minimális ajánlat:
10 000 Ft
10 000 12 000 14 000
1919 Cserni József vörösterrorista és társai pere, a magyar Vörös Hadsereg a Felvvidéken, 4 db azonosításra váró fotó a Tanácsköztársaság idejéből. Későbbi nagyítás 18x12 cm, 24x18 cm
18614.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
1996 Egerszegi Krisztina, Kovács Koko István és a magyar olimpiai érmesek nagy méretű fotó kartonon. 42x28 cm
18615.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
cca 1960-1968 Gulácsi Sándor labdarúgó edző fotóhagyatéka, a végén ismert labdarúgókkal is, Dálnoki, Puskás Öcsi...stb. De benne képeslapok, újságkivágások, meghívók, oklevelek ...stb. Spirálfűzött füzetbe ragasztva, változó állapotban, foltos borítóval, 38 sztl. lev.
18616.

Licitálható
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
1930 Szent Imre év Aloisio Sincero pápai legátus a Bazilikánál Budapesten. Macsi András pecséttel jelzett fotója. 24x16 cm
18617.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
18618.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
Dr. Rutich Jenő (1889-1938) és dr. Figyér László (1893-19?) orvosok fotói kartonon 7x9 cm
18619.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
18620.

Licitálható
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
Minimális ajánlat:
10 000 Ft
10 000 12 000 14 000
René-Louis Lafforgue (1928-1967) francia színész fotója, Paris, Pathé Marconi, üvegezett fa keretben, paszpartuban, sérült üvegezett keretben, 21x16 cm, keret: 35x28 cm
18621.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
cca 1911 Áchim L. András (1871-1911) szlovák származású parasztpárti politikus portréja, fotó kartonon, a karton sérült, foltos, 10,5x7,5 cm, teljes méret: 21,5x17 cm  1911 májusában Áchim nézeteltérésbe keveredett egyik politikai ellenfelével, Zsilinszky Endrével, akinek két fia, (Bajcsy-)Zsilinszky Endre és Zsilinszky Gábor behatolt Áchim lakásába, ahol egy verekedéssé fajult szóváltás közben két pisztolylövéssel megsebesítették; a súlyos hasüregi sérülésekbe Áchim másfél nappal később belehalt.
18622.

cca 1911 Áchim L. András (1871-1911) szlovák származású parasztpárti politikus portréja, fotó kartonon, a karton sérült, foltos, 10,5x7,5 cm, teljes méret: 21,5x17 cm

1911 májusában Áchim nézeteltérésbe keveredett egyik politikai ellenfelével, Zsilinszky Endrével, akinek két fia, (Bajcsy-)Zsilinszky Endre és Zsilinszky Gábor behatolt Áchim lakásába, ahol egy verekedéssé fajult szóváltás közben két pisztolylövéssel megsebesítették; a súlyos hasüregi sérülésekbe Áchim másfél nappal később belehalt.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
1924 Dohnányi Ernő (1877-1960) zeneszerző és felesége Galafrés Elza (1879-1977) színésznőt és rokonságukat ábrázoló fotó hagyaték. 22 db vizitkártya, kabinetfotó, fotólap. Az 1880-as évektől Galafrés egészen öreg koráig és 3. férjéig.
18623.

Licitálható
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88
Minimális ajánlat:
15 000 Ft
15 000 18 000 20 000
cca 1930-1940 Budapest, Halászbástya, Szent István-szobor, 2 db fotó, kartonra ragasztva, 6x8,5 cm
18624.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:00

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

  Események