Licitálható
34129.
Sportdíjak és sport emlékérmek
7 000 Ft
18,97 EUR, 21,88 USD
7 000 Ft
Görögország 1981. "E. K. O. O. XI. Balkáni Ifjúsági Úszóverseny - Kavala 1981" egyoldalas, aranyozott fém emlékérem áttetsző műanyag alapon, kopott tokban T:AU,XF, patina
Greece 1981. "Balkan Youth Swimming Championship - Kavala 1981" one-sided, gilded metal commemorative medal on a transparent plastic base, in a worn case C:AU,XF, patina
| 1.000 Ft-ig | 100 Ft |
| 5.000 Ft-ig | 200 Ft |
| 10.000 Ft-ig | 500 Ft |
| 20.000 Ft-ig | 1.000 Ft |
| 50.000 Ft-ig | 2.000 Ft |
| 100.000 Ft-ig | 5.000 Ft |
| 200.000 Ft-ig | 10.000 Ft |
| 500.000 Ft-ig | 20.000 Ft |
| 1.000.000 Ft-ig | 50.000 Ft |
| 2.000.000 Ft-ig | 100.000 Ft |
| 5.000.000 Ft-ig | 200.000 Ft |
| 10.000.000 Ft-ig | 500.000 Ft |
| 10.000.000 Ft felett | 1.000.000 Ft |