Tétel

Licitálható

Licitálok:

220 000 260 000 300 000

Kikiáltási ár:

220 000 Ft
596,21 EUR, 687,50 USD

Minimális ajánlat:

220 000 Ft

Leírás:

Taubert László (1966-): Ikarosz. Patinázott bronz, márvány lapon, jelzés nélkül, az alkotó szándéka szerint a megformálás során hagyott ujjlenyomataival jelezve. Az alkotó Ikarosz személyében saját magát formálta meg. 27x27 cm, márvány lap 35x35 cm. Taubert László egyik különösen ritka alkotása. /// László Taubert (1966-): Icarus. Patinated bronze on a marble base, unsigned, marked by the artist's fingerprints intentionally left during the creation process. The artist portrayed himself in the figure of Icarus. 27x27 cm, marble base 35x35 cm. One of László Taubert's particularly rare works.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : kni

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

  • HétfÅ‘: 12-17
  • KeddtÅ‘l Szerdáig: 10-17