Licitálható
22110.
516. Filatélia, képeslap, numizmatika, műtárgy, könyv, papÃrrégiség, ékszer aukció
Könyvek: Utazás, helytörténet
2 000 Ft
5,42 EUR, 6,25 USD
2 000 Ft
Baktay Ervin: A világ tetején. KÅ‘rösi Csoma Sándor nyomdokain a nyugati Tibetbe. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., [1930], Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 310 p.+ 27 (fekete-fehér fotók) t.+ 2 (térképek) t. Kiadói aranyozott, festett egészvászon sorozatkötés, kopott borÃtóval,
| 1.000 Ft-ig | 100 Ft |
| 5.000 Ft-ig | 200 Ft |
| 10.000 Ft-ig | 500 Ft |
| 20.000 Ft-ig | 1.000 Ft |
| 50.000 Ft-ig | 2.000 Ft |
| 100.000 Ft-ig | 5.000 Ft |
| 200.000 Ft-ig | 10.000 Ft |
| 500.000 Ft-ig | 20.000 Ft |
| 1.000.000 Ft-ig | 50.000 Ft |
| 2.000.000 Ft-ig | 100.000 Ft |
| 5.000.000 Ft-ig | 200.000 Ft |
| 10.000.000 Ft-ig | 500.000 Ft |
| 10.000.000 Ft felett | 1.000.000 Ft |