Licitálható
23958.
Könyvek: Természettudomány, medicina
500 Ft
1,36 EUR, 1,56 USD
500 Ft
Roscoe, [Henry Enfield] - Schorlemmer, [Carl]: Ausführliches Lehrbuch der Chemie. Zweiter Band. Die Metalle und Spectralanalyse. Braunschweig, 1879, Friedrich Vieweg und Sohn, XIII+(1)+866+(2) p.+ IV t. (ebből két kihajtható). Német nyelven. Korabeli egészvászon-kötésben, kissé sérült, kopottas borítóval és gerinccel, kissé sérült, kijáró elülső szennylappal, helyenként foltos lapokkal.
| 1.000 Ft-ig | 100 Ft |
| 5.000 Ft-ig | 200 Ft |
| 10.000 Ft-ig | 500 Ft |
| 20.000 Ft-ig | 1.000 Ft |
| 50.000 Ft-ig | 2.000 Ft |
| 100.000 Ft-ig | 5.000 Ft |
| 200.000 Ft-ig | 10.000 Ft |
| 500.000 Ft-ig | 20.000 Ft |
| 1.000.000 Ft-ig | 50.000 Ft |
| 2.000.000 Ft-ig | 100.000 Ft |
| 5.000.000 Ft-ig | 200.000 Ft |
| 10.000.000 Ft-ig | 500.000 Ft |
| 10.000.000 Ft felett | 1.000.000 Ft |