Licitálható
23904.
Könyvek: Természettudomány, medicina
50 000 Ft
135,50 EUR, 156,25 USD
50 000 Ft
Hayne, Anton: Die Seuchen der nutzbaren Haussäugethiere, [A házi haszonállat emlősök járványai], in Bezug ihrer Erkenntniss, Ursachen, Behandlung, Vorbauung durch therapeutische und veterinär-polizeyliche Mittel und Vergleichung mit den Krankheiten der Menschen. Wien, 1836, Lepold Grund, VI+2+504 p.+ 2 (kihajtható táblák) t. 1. kiadás. Német nyelven. Korabeli kartonált papírkötés, kopott borítóval, a borítón címkével, a címlapon bélyegzéssel, az első 3 lap szélén kis sérüléssel, foltos lapokkal.
| 1.000 Ft-ig | 100 Ft |
| 5.000 Ft-ig | 200 Ft |
| 10.000 Ft-ig | 500 Ft |
| 20.000 Ft-ig | 1.000 Ft |
| 50.000 Ft-ig | 2.000 Ft |
| 100.000 Ft-ig | 5.000 Ft |
| 200.000 Ft-ig | 10.000 Ft |
| 500.000 Ft-ig | 20.000 Ft |
| 1.000.000 Ft-ig | 50.000 Ft |
| 2.000.000 Ft-ig | 100.000 Ft |
| 5.000.000 Ft-ig | 200.000 Ft |
| 10.000.000 Ft-ig | 500.000 Ft |
| 10.000.000 Ft felett | 1.000.000 Ft |