Licitálható
24025.
Könyvek: Természettudomány, medicina
500 Ft
1,36 EUR, 1,56 USD
500 Ft
Hajós Károly: A belsősecretiós betegségek. A Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat Könyvtára CXLIV. köt. Bp., 1935, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat, 402 p. Egyetlen kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, vetemedett elülső kötéstáblával, helyenként foltos lapokkal, a címlapon Borbényi Olivér (1936-2009) orvos, fül-orr-gégész névbejegyzésével.
| 1.000 Ft-ig | 100 Ft |
| 5.000 Ft-ig | 200 Ft |
| 10.000 Ft-ig | 500 Ft |
| 20.000 Ft-ig | 1.000 Ft |
| 50.000 Ft-ig | 2.000 Ft |
| 100.000 Ft-ig | 5.000 Ft |
| 200.000 Ft-ig | 10.000 Ft |
| 500.000 Ft-ig | 20.000 Ft |
| 1.000.000 Ft-ig | 50.000 Ft |
| 2.000.000 Ft-ig | 100.000 Ft |
| 5.000.000 Ft-ig | 200.000 Ft |
| 10.000.000 Ft-ig | 500.000 Ft |
| 10.000.000 Ft felett | 1.000.000 Ft |