Licitálható
23916.
Könyvek: Természettudomány, medicina
3 000 Ft
8,13 EUR, 9,38 USD
3 000 Ft
Francé, Raoul: A növények élete. Ford.: Lambrecht Kálmán. A fordítás átdolgozta: Feliczián Vilmos. Bp., 1942, Dante, 332+[4] p.+ 16 (kétoldalas) t. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, nagyrészt jó állapotban, sérült kiadói papír védőborítóban.
| 1.000 Ft-ig | 100 Ft |
| 5.000 Ft-ig | 200 Ft |
| 10.000 Ft-ig | 500 Ft |
| 20.000 Ft-ig | 1.000 Ft |
| 50.000 Ft-ig | 2.000 Ft |
| 100.000 Ft-ig | 5.000 Ft |
| 200.000 Ft-ig | 10.000 Ft |
| 500.000 Ft-ig | 20.000 Ft |
| 1.000.000 Ft-ig | 50.000 Ft |
| 2.000.000 Ft-ig | 100.000 Ft |
| 5.000.000 Ft-ig | 200.000 Ft |
| 10.000.000 Ft-ig | 500.000 Ft |
| 10.000.000 Ft felett | 1.000.000 Ft |