Licitálható
23960.
Könyvek: Természettudomány, medicina
500 Ft
1,36 EUR, 1,56 USD
500 Ft
1895 Meteorologische Zeitschrift. Herausgegeben im Auftrage der Oesterreichischen Gesellschaft für Meteorologie und der Deutschen Meteorologischen Gesellschaft. Redigirt von Dr. J. Hann und Dr. G. Hellmann. XII. Jahrgang. Wien, 1895, Ed. Hölzel, XXVI+480+(108) p.+ 6 t. Német nyelven. Aranyozott gerincű félvászon-kötésben, kissé sérült borítóval, belül nagyrészt jó állapotban, régi intézményi bélyegzőkkel.
| 1.000 Ft-ig | 100 Ft |
| 5.000 Ft-ig | 200 Ft |
| 10.000 Ft-ig | 500 Ft |
| 20.000 Ft-ig | 1.000 Ft |
| 50.000 Ft-ig | 2.000 Ft |
| 100.000 Ft-ig | 5.000 Ft |
| 200.000 Ft-ig | 10.000 Ft |
| 500.000 Ft-ig | 20.000 Ft |
| 1.000.000 Ft-ig | 50.000 Ft |
| 2.000.000 Ft-ig | 100.000 Ft |
| 5.000.000 Ft-ig | 200.000 Ft |
| 10.000.000 Ft-ig | 500.000 Ft |
| 10.000.000 Ft felett | 1.000.000 Ft |