Licitálható
23991.
Könyvek: Természettudomány, medicina
500 Ft
1,36 EUR, 1,56 USD
500 Ft
1894 Jelentés az 1894. szeptember hó 1-tő 9-ig Budapesten tartott VIII-ik nemzetközi közegészségi és demografiai congresszusról és annak tudományos munkálatairól. V. köt. Szerk.: Dr. Geróczy Zsigmond titkár. Bp., 1894, Pesti Könyvnyomda Rt., 2+543 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, régi bélyegzésekkel.
| 1.000 Ft-ig | 100 Ft |
| 5.000 Ft-ig | 200 Ft |
| 10.000 Ft-ig | 500 Ft |
| 20.000 Ft-ig | 1.000 Ft |
| 50.000 Ft-ig | 2.000 Ft |
| 100.000 Ft-ig | 5.000 Ft |
| 200.000 Ft-ig | 10.000 Ft |
| 500.000 Ft-ig | 20.000 Ft |
| 1.000.000 Ft-ig | 50.000 Ft |
| 2.000.000 Ft-ig | 100.000 Ft |
| 5.000.000 Ft-ig | 200.000 Ft |
| 10.000.000 Ft-ig | 500.000 Ft |
| 10.000.000 Ft felett | 1.000.000 Ft |